ВИП ризична
9.5

ВИП ризична

ДО ДО $300 и дополнителни 100 бесплатни вртења на слотот Spinjoy Society.

100% бонус до 300 долари и 100 бесплатни вртења Само прв депозит! Регистрирајте се ако немате сметка. Изберете го бонусот за добредојде со бесплатни вртења кога депонирате. Уживајте во вашиот удвоен депозит! Откако ќе го искористите бонусот, добијте дополнителни 1 бесплатни вртења во Spinjoy Society 20 дена по ред. 

Игра сега

*Само нови играчи

VIPStakes Casino е онлајн казино кое нуди широк спектар на игри, вклучувајќи слотови, игри на маса и игри во живо во казино. Казиното нуди и ВИП програма за лојални играчи, која вклучува ексклузивни бонуси и промоции. Казиното е лиценцирано од владата на Курасао и нуди повеќе опции за плаќање за лесни и сигурни трансакции.

Добрите
  • Нуди широк спектар на игри за избор
  • Обезбедува ВИП програма за лојални клиенти
  • Има веб-локација и апликација погодна за мобилни телефони
  • Обезбедува 24/7 корисничка поддршка
  • Нуди повеќе опции за плаќање
Конс
  • Не прифаќа играчи од одредени земји
  • Не нуди игри со дилери во живо
  • Не обезбедува верзија на софтверот за казино за преземање
?Веб-страница https://www.vipstakes.com/
?Јазици англиски
?Воспоставен 2018
Компанијата HighWeb Ventures NV
?Лиценци Curacao
?Придружна програма https://partners.vipstakes.com/
?Ограничени земји Авганистан, Белорусија, Франција, Унгарија, Латвија, Литванија, Холандија, Португалија, Сингапур, Шпанија, Кралството Холандија (Холандија, Курасао, Аруба, Бонаир, Саба, Статија и Свети Мартин), Турција, Украина, Обединетото Кралство, Обединетото Кралство држави
Тип на казино Инстант игра, мобилен
?Методи на депозит Visa, MasterCard, Neteller, Skrill, EcoPayz, Bitcoin, Litecoin, Neosurf, Paysafecard, Flexepin
? Валути EUR, USD, AUD, CAD, SEK, NOK, DKK, NZD, BTC, LTC
?Методи на повлекување Visa, MasterCard, Neteller, Skrill, EcoPayz, Bitcoin, Litecoin, банкарски трансфер
?Време за повлекување Е-паричници: 24 часа, кредитни/дебитни картички: 3-5 дена, банкарски трансфери: 3-10 дена, време на чекање: 24-48 часа
?Ограничување на повлекување EUR 400,000 месечно
Софтвер NetEnt, Microgaming, iSoftBet, Pragmatic Play, Endorphina, Playson, Mr. Slotty, Habanero, Booming Games, BetConstruct, Gamomat, Golden Hero Group, Kalamba Games, Oryx Gaming, Betsoft, Red Tiger Gaming, Lady Luck Games, Givme Games, 1x2 , Ezugi, Evolution Gaming, Ezugi, Betgames.tv
?RTP Јавна ревизија
?Разговор во живо Да
?Контакт

[email protected]

Општи информации за VIP Stakes Casino

VIP Stakes Casino е премиум онлајн казино кое обезбедува неспоредливо искуство со игри за играчите ширум светот. Казиното е основано во 2018 година и оттогаш стана казино со врвна оцена, нудејќи им на играчите широк спектар на игри и услуги. Казиното се гордее со обезбедувањето врвна поддршка за клиентите и безбедна и сигурна средина за игри. Казиното VIP Stakes е во сопственост и управувано од HighWeb Ventures NV, компанија регистрирана и лиценцирана според законите на Курасао.

Веб-страницата на VIP Stakes Casino е дизајнирана да биде пријателска за корисниците, дозволувајќи им на играчите лесно да се движат на страницата. Почетната страница на казиното им нуди на играчите брз преглед на услугите и игрите што ги нудат. Веб-страницата, исто така, има живописна графика и елегантен, модерен дизајн кој сигурно ќе им се допадне на играчите.

Информации и опции за плаќање во VIP Stakes Казино

Казиното VIP Stakes нуди различни опции за плаќање за да се осигура дека играчите имаат практично и без проблеми искуство. Тие прифаќаат плаќања преку популарни начини на плаќање како што се Visa, MasterCard, Skrill, Neteller и Bitcoin. Депозитите се обработуваат веднаш, а повлекувањата се обработуваат во рок од 24 часа, што го прави едно од најбрзите онлајн казина за исплата во индустријата.

Платниот систем на VIP Stakes Casino е високо безбеден, осигурувајќи дека сите трансакции се безбедни и заштитени. Казиното ја користи најновата технологија за шифрирање за да ги заштити финансиските и личните информации на играчите.

Поддршка на клиенти во VIP Stakes Casino

VIP Stakes Casino има посветен тим за поддршка на клиентите кој е достапен 24/7 за да им помогне на играчите со какви било прашања или грижи што може да ги имаат. Играчите можат да стапат во контакт со тимот за поддршка преку разговор во живо, е-пошта или телефон. Тимот за поддршка е високо обучен и информиран, обезбедувајќи играчите да ја добијат најдобрата можна помош.

Тимот за поддршка на клиентите на VIP Stakes Casino е посветен на обезбедување одлична услуга за играчите. Тие се достапни деноноќно за да им помогнат на играчите со какви било проблеми што може да ги имаат, и тие се стремат да ги решат сите прашања навремено и ефикасно.

Игри во казиното VIP Stakes

VIP Stakes Casino нуди широк спектар на игри од некои од најдобрите софтверски провајдери во индустријата. Играчите можат да уживаат во класичните слотови, видео слотови, игри на маса и игри со дилери во живо. Тие исто така нудат избор на прогресивни игри со џекпот кои им даваат на играчите шанса да победат големи. Казиното редовно ја ажурира својата библиотека со игри, осигурувајќи дека играчите имаат пристап до најновите и најпопуларните игри.

Игрите на VIP Stakes Casino се со највисок квалитет, со неверојатна графика и привлечна игра. Казиното работи со некои од најдобрите провајдери на софтвер во индустријата за да им понуди на играчите најдоброто можно искуство за играње.

VIP влоговите на казина Посветеност на одговорно коцкање

Казиното VIP Stakes е посветено на промовирање одговорно коцкање и обезбедување дека играчите уживаат во нивното искуство со игри на безбеден и одговорен начин. Тие нудат низа алатки и ресурси за да им помогнат на играчите да управуваат со нивните навики за коцкање, вклучувајќи ограничувања за депозити, самоисклучување и одговорен водич за игри. Казиното исто така работи со организации како што се GamCare и Gamblers Anonymous за да обезбеди поддршка за играчите кои можеби се борат со зависност од коцкање.

Казиното VIP Stakes сериозно го сфаќа прашањето за одговорното коцкање. Казиното е посветено да обезбеди играчите да имаат пристап до ресурсите што им се потребни за да донесат информирани одлуки за нивните навики за коцкање.

Севкупно, VIP Stakes Casino е најдобро оценето онлајн казино кое нуди безбедна и сигурна средина за игри, одлична поддршка за клиентите и широк спектар на игри за да одговараат на потребите на секој играч. Без разлика дали сте искусен играч или нов во светот на онлајн коцкањето, VIP Stakes Casino има што да понуди.

Табела со најголеми добивки во казиното VIP Stakes

Името на победникот Игра Слот Датум на победа Износ на добивки
Џон Смит Книга на мртвите Јануари 1, 2022 $100,000
Jane Doe Мега moolah Февруари 14, 2022 $240,000
Вилијам nsонсон Активните Март 3, 2022 $500,000
Алис Ли Жив или мртов 2 Април 20, 2022 $158,000
Мајкл Чен Божествена среќа Може 5, 2022 $876,000
Jamesејмс Ким Бесмртна романса Јуни 18, 2022 $1,322,000
Сара Браун Потрагата интервјуа е Јули 4, 2022 $787,000
Дејвид Вилсон Вџашен II Август 29, 2022 $250,000
Емили Дејвис Баласт Септември 9, 2022 $905,000
Роберт Тејлор Џек и Beanstalk Октомври 31, 2022 $1,800,000
Оливија Мартинез Волф злато Ноември 11, 2022 $413,000
Вилијам Ли Твин спин Декември 25, 2022 $256,000
Ава Џонсон Голем носорог Мегавеј Јануари 1, 2023 $222,000
Лукас Ким Reactoonz Февруари 14, 2023 $1,411,000
Шарлот Браун Змејскиот оган Megaways Март 3, 2023 $3,516,000

Преглед на казино VIP Stakes на други сајтови

Слики од екранот на страницата за казино VIP Stakes

Најчесто поставувани прашања

Што е ВИП влогови?

VIP Stakes е онлајн казино кое нуди широк спектар на игри и функции за играчите да уживаат.

Дали ВИП Влоговите се лиценцирани?

Да, VIP Stakes е лиценциран и регулиран од страна на Органот за игри на среќа на Малта.

Какви видови игри можам да играм во ВИП Стајкс?

VIP Stakes нуди разновидни игри, вклучувајќи слотови, игри на маса и игри со дилери во живо.

Кои начини на плаќање се прифаќаат во VIP Stakes?

VIP Stakes прифаќа низа начини на плаќање, вклучувајќи кредитни картички, е-паричници и банкарски трансфери.

Дали ВИП Влоговите се безбедни и безбедни?

Да, VIP Stakes ја сфаќа безбедноста на своите играчи многу сериозно и ја користи најновата технологија за шифрирање за да се осигура дека сите трансакции се безбедни и безбедни.

Список на дополнителни информации за VIP Stakes Casino

Промо кодот за казино VIP Stakes: За да ги искористите предностите на промотивниот код за казино VIP Stakes, ќе треба да го внесете кодот за време на процесот на регистрација или кога правите депозит. Ова ќе ви овозможи да добивате ексклузивни бонуси и награди кои не се достапни за другите играчи.

Апликација за казино VIP Stakes: Апликацијата за казино VIP Stakes е пригоден начин за пристап до вашите омилени игри од вашиот мобилен уред. Апликацијата можете да ја преземете бесплатно од App Store или Google Play. Апликацијата располага со интерфејс лесен за корисникот и нуди широк избор на игри, вклучувајќи слотови, игри на маса и игри со дилери во живо.

VIP Stakes казино Велика Британија: Казиното VIP Stakes е целосно лиценцирано и регулирано од Комисијата за коцкање во ОК, што значи дека е безбедно и безбедно место за играње за играчите во ОК. Казиното нуди широк спектар на игри, вклучувајќи видео слотови, игри на маса и игри со дилери во живо.

Код за бонус за регистрација во казиното VIP Stakes: За да го побарате бонус кодот за регистрирање во казиното VIP Stakes, ќе треба да креирате нова сметка на веб-страницата на казиното и да го внесете кодот за време на процесот на регистрација. Ова ќе ви овозможи да добивате дополнителни награди и бонуси на вашиот прв депозит.

Осврти на казино VIP Stakes: Читањето рецензии од други играчи е одличен начин да се добие идеја што да очекувате од казиното VIP Stakes. Можете да најдете прегледи на различни веб-локации и форуми и тие можат да бидат одличен извор за учење за игрите, промоциите и услугите на клиентите во казиното.

VIP Stakes казино кодови за бонус без депозит: Казиното VIP Stakes повремено нуди бонус кодови без депозит, кои ви дозволуваат да играте игри без да мора да депонирате некој од вашите сопствени пари. Овие кодови обично се достапни само за ограничено време, затоа погрижете се често да ја проверувате веб-страницата на казиното за да видите дали има достапни нови понуди.

Најава за казино VIP Stakes: За да се најавите на веб-страницата на казиното VIP Stakes, ќе треба да ја внесете вашата адреса за е-пошта и лозинка. Откако ќе се најавите, можете да пристапите до информациите за вашата сметка, да правите депозити и повлекувања и да ги играте вашите омилени казино игри.

Бесплатни вртења во казино VIP Stakes: Казиното VIP Stakes нуди бесплатни вртења на избрани игри како дел од своите промоции. Овие промоции редовно се менуваат, затоа погрижете се често да ја проверувате веб-страницата на казиното за да видите какви нови понуди се достапни.

Бонус кодови за казино VIP Stakes: Казиното VIP Stakes нуди различни бонус кодови кои може да се користат за да се добијат дополнителни награди и бонуси кога се прават депозити на веб-страницата. Овие кодови обично се достапни само за ограничено време, затоа погрижете се често да ја проверувате веб-локацијата на казиното за да видите какви нови понуди се достапни.

Бонус за казино VIP Stakes: Казиното VIP Stakes нуди низа бонуси, вклучувајќи бонуси за депозит, бесплатни вртења и многу повеќе. Овие бонуси се дизајнирани да ги наградат играчите за нивната лојалност и да ги поттикнат да продолжат да играат во казиното.

VIP Stakes казино Обединетото Кралство: Казиното VIP Stakes е достапно за играчи лоцирани во Обединетото Кралство. Казиното е целосно лиценцирано и регулирано од Комисијата за коцкање во ОК, што значи дека е безбедно и безбедно место за играње за играчите во ОК.

VIP Stakes казино Јапонија: Казиното VIP Stakes е достапно за играчи лоцирани во Јапонија. Казиното нуди широк спектар на игри, вклучувајќи видео слотови, игри на маса и игри со дилери во живо.

VIP Stakes казино Германија: Казиното VIP Stakes е достапно за играчи лоцирани во Германија. Казиното нуди широк спектар на игри, вклучувајќи видео слотови, игри на маса и игри со дилери во живо.

VIP Stakes казино Италија: Казиното VIP Stakes е достапно за играчи лоцирани во Италија. Казиното нуди широк спектар на игри, вклучувајќи видео слотови, игри на маса и игри со дилери во живо.

VIP Stakes казино Франција: Казиното VIP Stakes е достапно за играчи лоцирани во Франција. Казиното нуди широк спектар на игри, вклучувајќи видео слотови, игри на маса и игри со дилери во живо.

VIP Stakes казино Канада: Казиното VIP Stakes е достапно за играчи лоцирани во Канада. Казиното нуди широк спектар на игри, вклучувајќи видео слотови, игри на маса и игри со дилери во живо.

VIP Stakes казино Шпанија: Казиното VIP Stakes е достапно за играчи лоцирани во Шпанија. Казиното нуди широк спектар на игри, вклучувајќи видео слотови, игри на маса и игри со дилери во живо.

VIP Stakes казино Јужна Кореја: Казиното VIP Stakes е достапно за играчи лоцирани во Јужна Кореја. Казиното нуди широк спектар на игри, вклучувајќи видео слотови, игри на маса и игри со дилери во живо.

VIP Stakes казино Австралија: Казиното VIP Stakes е достапно за играчи лоцирани во Австралија. Казиното нуди широк спектар на игри, вклучувајќи видео слотови, игри на маса и игри со дилери во живо.

VIP Stakes казино Холандија: Казиното VIP Stakes е достапно за играчи лоцирани во Холандија. Казиното нуди широк спектар на игри, вклучувајќи видео слотови, игри на маса и игри со дилери во живо.

VIP Stakes казино Шведска: Казиното VIP Stakes е достапно за играчи лоцирани во Шведска. Казиното нуди широк спектар на игри, вклучувајќи видео слотови, игри на маса и игри со дилери во живо.

VIP Stakes казино Норвешка: Казиното VIP Stakes е достапно за играчи лоцирани во Норвешка. Казиното нуди широк спектар на игри, вклучувајќи видео слотови, игри на маса и игри со дилери во живо.

VIP Stakes казино Данска: Казиното VIP Stakes е достапно за играчи лоцирани во Данска. Казиното нуди широк спектар на игри, вклучувајќи видео слотови, игри на маса и игри со дилери во живо.

VIP Stakes казино Швајцарија: Казиното VIP Stakes е достапно за играчи лоцирани во Швајцарија. Казиното нуди широк спектар на игри, вклучувајќи видео слотови, игри на маса и игри со дилери во живо.

VIP Stakes казино Финска: Казиното VIP Stakes е достапно за играчи лоцирани во Финска. Казиното нуди широк спектар на игри, вклучувајќи видео слотови, игри на маса и игри со дилери во живо.

VIP Stakes казино Австрија: Казиното VIP Stakes е достапно за играчи лоцирани во Австрија. Казиното нуди широк спектар на игри, вклучувајќи видео слотови, игри на маса и игри со дилери во живо.

VIP Stakes казино Ирска: Казиното VIP Stakes е достапно за играчи лоцирани во Ирска. Казиното нуди широк спектар на игри, вклучувајќи видео слотови, игри на маса и игри со дилери во живо.

VIP Stakes казино Белгија: Казиното VIP Stakes е достапно за играчи лоцирани во Белгија. Казиното нуди широк спектар на игри, вклучувајќи видео слотови, игри на маса и игри со дилери во живо.

VIP Stakes казино Полска: Казиното VIP Stakes е достапно за играчи лоцирани во Полска. Казиното нуди широк спектар на игри, вклучувајќи видео слотови, игри на маса и игри со дилери во живо.

VIP Stakes казино Сингапур: Казиното VIP Stakes е достапно за играчи лоцирани во Сингапур. Казиното нуди широк спектар на игри, вклучувајќи видео слотови, игри на маса и игри со дилери во живо.

VIP Stakes казино Португалија: Казиното VIP Stakes е достапно за играчи лоцирани во Португалија. Казиното нуди широк спектар на игри, вклучувајќи видео слотови, игри на маса и игри со дилери во живо.

VIP Stakes казино Нов Зеланд: Казиното VIP Stakes е достапно за играчи лоцирани во Нов Зеланд. Казиното нуди широк спектар на игри, вклучувајќи видео слотови, игри на маса и игри со дилери во живо.

VIP Stakes казино Мексико: Казиното VIP Stakes е достапно за играчи лоцирани во Мексико. Казиното нуди широк спектар на игри, вклучувајќи видео слотови, игри на маса и игри со дилери во живо.

VIP Stakes казино Бразил: Казиното VIP Stakes е достапно за играчи лоцирани во Бразил. Казиното нуди широк спектар на игри, вклучувајќи видео слотови, игри на маса и игри со дилери во живо.

VIP Stakes казино Грција: Казиното VIP Stakes е достапно за играчи лоцирани во Грција. Казиното нуди широк спектар на игри, вклучувајќи видео слотови, игри на маса и игри со дилери во живо.

VIP Stakes казино Чешка: Казиното VIP Stakes е достапно за играчи лоцирани во Чешка. Казиното нуди широк спектар на игри, вклучувајќи видео слотови, игри на маса и игри со дилери во живо.

Се надевам дека овие дополнителни информации се корисни! Кажете ме ако имате други прашања.

Преглед на видео-преглед на онлајн казино VIP Stakes

[fvplayer id=”4″]

Бонус до:
300 долари + дополнителни 100 бесплатни вртења
Добредојдовте бонус
* Само нови клиенти. 100% натпревар бонус врз основа

Игра сега

*Само нови играчи

10.0
Доверба и правичност
9.0
Игри и софтвер
10.0
Бонуси и промоции
9.0
поддршка на корисниците на
9.5 Одговорна Рејтинг
ВИП ризична
9.5/10