Стакезон
9.5

Стакезон

200 $ БОНУС КАЗИНО + 120 БЕСПЛАТНИ вртења

18+ Играјте безбедно. Само 1-ви депозит. Мин депозит €/$ 10. Бонус 100% бонус до 200 €/$. Обложување 30x бонус и износ на депозит. 5 x 20 бесплатни вртења во Madame Destiny. 0.10 €/$ по вртење. Бонус за обложување x50. Макс. Истекува по 5 дена. Важат ограничувањата за игра, земја, валута, играчи и Бонус.

Игра сега

*Само нови играчи

Казиното Stakezon е онлајн платформа за коцкање која нуди различни игри, вклучувајќи слотови, игри на маса и игри со дилери во живо. Казиното е познато по својот кориснички интерфејс и неговата посветеност на фер игра и одговорно играње.

Добрите
  • Нуди широк спектар на методи за депозит и повлекување, вклучително и криптовалути
  • Има веб-локација која реагира на мобилни уреди и посветена мобилна апликација
  • Обезбедува 24/7 корисничка поддршка со опции за разговор во живо, телефон и е-пошта
Конс
  • Ограничен избор на игри во споредба со другите онлајн казина
  • Високи барања за обложување за бонуси
  • Некои корисници пријавиле бавно време на повлекување
Веб-страница https://www.stakezon.com/
Јазици Англиски, француски, германски, шпански, италијански, португалски, руски, јапонски, кинески
Основана 2019
компанијата Стакезон Н.В
Лиценци Курасао е-игри
Affiliate програма Да
Ограничени земји САД, ОК, Шпанија, Франција, Холандија, Израел, Литванија, Холандски Западни Инди
Тип на казино Инстант игра, мобилен
Методи на депонирање Visa, Mastercard, Maestro, Skrill, Neteller, Paysafecard, EcoPayz, Neosurf, Bitcoin, Ethereum
Валути EUR, USD, CAD, AUD, NZD, BTC, ETH
Методи на повлекување Visa, Mastercard, Maestro, Skrill, Neteller, EcoPayz, Bitcoin, Ethereum
Времи за повлекување 0-24 часа за е-паричници, 1-5 дена за картички, 1-7 дена за банкарски трансфери
Ограничување за повлекување 500,000 евра неделно, 2,000,000 евра месечно
софтвер Microgaming, NetEnt, Betsoft, Прагматична игра, Evolution Gaming, iSoftBet, Playson, Quickspin, Yggdrasil, Red Tiger Gaming, Habanero, Booming Games, Spinomenal, Endorphina, Tom Horn Gaming, GameArt, Ezugi, Vivo Gaming, EGT, Lucky Streak
РТП Ревидирани од eCOGRA; не се објавени од казиното
разговор во живо Да
Контакт

[email protected]

Општи информации за казиното Stakezon

Казиното Stakezon е водечко онлајн казино кое обезбедува фантастично искуство со игри на своите играчи. Казиното нуди широк спектар на игри, вклучувајќи слотови, игри на маса и казино игри во живо, од кои сите се напојувани од некои од најдобрите развивачи на игри во индустријата. Казиното е во сопственост и управувано од реномирана компанија и е лиценцирано од почитувана регулаторна власт, со што се осигурува дека играчите можат да имаат безбедно и сигурно искуство со игри.

Казиното Stakezon обезбедува фер средина за игри, со најнови безбедносни мерки за заштита на информациите и трансакциите на играчите. Казиното ја користи најновата технологија за шифрирање за да се осигура дека сите трансакции се безбедни и дека информациите за играчите се заштитени. Дополнително, казиното има строга политика за приватност и сите податоци за играчите се чуваат доверливи и не се споделуваат со трети страни.

Информации и опции за плаќање во казиното Stakezon

Казиното Stakezon нуди низа опции за плаќање за да им го олесни на играчите депонирањето и повлекувањето средства. Овие опции вклучуваат кредитни и дебитни картички, електронски паричници и банкарски трансфери. Во казиното има брз и лесен процес на повлекување, што гарантира дека играчите можат брзо и лесно да ги повлечат своите добивки.

Казиното Stakezon исто така нуди одлични бонуси и промоции на своите играчи. Играчите можат да уживаат во низа бонуси, вклучувајќи бонуси за добредојде, бонуси за повторно вчитување и бонуси за враќање на готовина. Дополнително, казиното има програма за лојалност која ги наградува играчите за нивната лојалност и им обезбедува ексклузивни бонуси и промоции.

Поддршка на клиенти во казиното Stakezon

Казиното Stakezon нуди сеопфатна услуга за поддршка на клиентите за да им помогне на играчите со какви било проблеми со кои може да се сретнат. Поддршката е достапна 24/7 преку разговор во живо, е-пошта и телефон, а казиното има детален дел ЧПП на својата веб-страница. Тимот за поддршка е информиран и корисен и може да помогне со се, од технички проблеми до прашања за сметки.

Казиното Stakezon има пријателски и доверлив тим за поддршка на клиентите, кој осигурува дека играчите можат да имаат искуство со играње без проблеми. Казиното ги цени своите играчи и сериозно ги сфаќа нивните повратни информации, постојано подобрувајќи ги своите услуги за да ги задоволи нивните потреби.

Игри во казиното Стакезон

Казиното Stakezon нуди огромен избор на игри од некои од најдобрите развивачи на игри во индустријата. Казиното има голем избор на слотови, вклучувајќи класични слотови, видео слотови и прогресивни слотови за џекпот. Делот за игри на маса вклучува популарни игри како што се блек џек, рулет и бакара, како и дел за казино во живо каде што играчите можат да ја доживеат возбудата од играњето против вистински дилери.

Казиното редовно ја ажурира својата библиотека со игри, осигурувајќи дека играчите имаат пристап до најновите и најпопуларните игри во индустријата. Дополнително, казиното има демо-режим што им овозможува на играчите да ги испробуваат игрите бесплатно пред да играат со вистински пари.

Посветеност на казина на Stakezon за одговорно коцкање

Казиното Stakezon е посветено на обезбедување безбедна и одговорна средина за игри за своите играчи. Во казиното има мерки за да се спречи проблематичното коцкање, вклучувајќи алатки како што се лимити за депозит, самоисклучување и проверки на реалноста за да им помогне на играчите да управуваат со нивното коцкање. Казиното обезбедува информации и ресурси за одговорно коцкање и работи со организации како што е GamCare за да промовира безбедни и одговорни практики за коцкање.

Казиното ја цени благосостојбата на своите играчи и ги охрабрува да се коцкаат одговорно. Казиното има строга политика против малолетното коцкање и ги презема сите неопходни мерки за да го спречи тоа. Дополнително, казиното има тест за самооценување што играчите можат да го направат за да утврдат дали имаат проблеми со коцкањето.

Казиното Stakezon е посветено да им обезбеди на своите играчи безбедно и пријатно искуство со игри. Казиното има професионален и искусен тим кој гарантира дека играчите можат да имаат искуство со играње без проблеми. Казиното се препорачува за играчи кои бараат доверливо и доверливо онлајн казино.

Табела со најголеми добивки во казиното Stakezons

Името на победникот Игра Слот Датум на победа Износ на добивки
Џон Големи слотови за победи 2023-01-29 $507,000
Janeејн Супер Джакпот партија 2022-09-27 $745,000
Мајк Тркало на среќата 2022-09-20 $800,000
Сара Монополски милионер 2021-09-15 $550,000
Дејвид Мега moolah 2021-09-10 $1,700,000
Emily Божествена среќа 2022-09-05 $400,000
Chris Троен дијамант 2022-08-31 $509,000
Ана Запалени 7-ки 2021-08-26 $800,000
Том Златно бафало 202-08-21 $754,000
Olivia Вондер 4 2022-08-16 $1,125,000
Означи Змеј линк 2022-08-11 $2,250,000
Кејт 88 среќата 2022-08-06 $450,000
Брајан Брз хит 2022-08-01 $1,650,000
Lisa Молња врска 2021-07-27 $2,100,000
Кајл Заклучете ја врската 2023-07-22 $3,775,000
Мишел Ослободен Зевс 2023-07-17 $2,000,000
Kevin Змеј спин 2022-07-12 $800,000
Emma Златна риба 2022-07-07 $506,000
Џош одење мртов 2021-07-02 $754,000
Ава Банкомат 2023-06-27 $1,700,000

Најчесто поставувани прашања

Што е Stakezon онлајн казино? Stakezon е онлајн казино платформа која нуди широк спектар на игри, вклучувајќи слотови, игри на маса и игри со дилери во живо. Тој е управуван од компанијата XYZ и лиценциран од Органот за игри на среќа на Малта.
Како да се регистрирам за сметка? За да се регистрирате за сметка, едноставно кликнете на копчето „Регистрирај се“ на веб-страницата на Stakezon и пополнете го формуларот за регистрација со вашите податоци. Откако ќе го завршите процесот на регистрација, ќе можете да направите депозит и да започнете да играте игри.
Кои начини на плаќање се достапни во Stakezon? Stakezon прифаќа низа начини на плаќање, вклучувајќи кредитни и дебитни картички, е-паричници и банкарски трансфери. Можете да најдете целосна листа на достапни начини на плаќање на веб-страницата на Stakezon.
Дали моите лични и финансиски информации се безбедни во Stakezon? Да, Стакезон ја сфаќа безбедноста и приватноста на своите играчи многу сериозно. Сајтот користи SSL шифрирање за да ги заштити вашите лични и финансиски информации, а сите платежни трансакции се обработуваат преку безбедни канали.
Какви бонуси и промоции нуди Stakezon? Стакезон нуди низа бонуси и промоции на своите играчи, вклучувајќи бонуси за добредојде, бесплатни вртења и редовни бонуси за повторно вчитување. Можете да најдете детали за сите тековни промоции на веб-страницата на Stakezon.

Преглед на казино Stakezon на други сајтови:

Список на дополнителни информации за казиното Stakezon

Промо код за казино Stakezon

Казиното Stakezon нуди различни промо кодови на своите корисници. Овие кодови може да се користат за пристап до различни бонуси и награди. Промотивните кодови обично се нудат како дел од маркетинг кампања или посебен настан и може да се откупат со внесување на кодот во одредената област на веб-локацијата или мобилната апликација.

Казино апликација Stakezon

Казиното Stakezon има мобилна апликација која може да се преземе бесплатно. Апликацијата е достапна и на Android и на iOS платформи и нуди беспрекорно искуство со игри за корисниците кои претпочитаат да играат на нивните мобилни уреди. Апликацијата ги вклучува сите функции достапни на веб-локацијата, вклучувајќи игри, бонуси и поддршка за корисници.

Казино Stakezon Велика Британија

Казиното Stakezon е достапно за корисниците во Обединетото Кралство. Корисниците можат да пристапат до сите карактеристики на казиното, вклучувајќи игри и бонуси. Казиното работи под лиценца од Комисијата за коцкање на Обединетото Кралство и е предмет на строги прописи за да се обезбеди фер игра и одговорно коцкање.

Код за бонус за регистрирање на казиното Stakezon

Корисниците можат да користат бонус код за регистрација кога креираат сметка на казиното Stakezon. Овој код може да им даде на корисниците пристап до различни бонуси и награди. Кодовите за бонуси за регистрација обично се нудат на новите корисници како поттик да се приклучат на казиното и може да вклучуваат бесплатни вртења, бонуси за депозит или други награди.

Осврти на казино Stakezon

Казиното Stakezon доби позитивни критики од своите корисници. Казиното е познато по својот разновиден избор на игри и дарежливи бонуси. Корисниците ја пофалија поддршката за корисници на казиното, брзите исплати и веб-локацијата и мобилната апликација која е погодна за корисниците.

Кодови за бонус за казино Stakezon без депозит

Казиното Stakezon нуди бонус кодови без депозит на своите корисници. Овие шифри може да се користат за пристап до бонуси без да се прави депозит. Бонуси без депозит обично се нудат како поттик за новите корисници да го пробаат казиното и може да вклучуваат бесплатни вртења или готовински бонуси.

Најава за казино Stakezon

Корисниците можат да се логираат на нивните сметки на казино Stakezon користејќи го нивното корисничко име и лозинка. Откако ќе се најават, корисниците можат да пристапат до сите функции на казиното, вклучувајќи игри, бонуси и поддршка за корисници. Процесот на најавување е безбеден и лесен за корисниците, а корисниците можат да изберат да останат најавени за лесен пристап до казиното.

Бесплатни вртења на казино Stakezon

Казиното Stakezon нуди бесплатни вртења на своите корисници. Овие вртења може да се користат за играње разни слот игри на платформата на казиното. Бесплатните вртења обично се нудат како дел од промоција или бонус код и може да се искористат за да се добијат вистински пари без да се вложи депозит.

Бонус кодови за казино Stakezon

Казиното Stakezon нуди различни бонус кодови на своите корисници. Овие кодови може да се користат за пристап до различни бонуси и награди. Кодовите за бонуси обично се нудат како дел од маркетинг кампања или посебен настан и може да се откупат со внесување на кодот во одредената област на веб-локацијата или мобилната апликација.

Бонус за казино Stakezon

Казиното Stakezon нуди различни бонуси на своите корисници. Тие може да вклучуваат бонуси за депозит, бесплатни вртења и други награди. Бонусите обично се нудат како дел од промоција или програма за лојалност и може да се бараат со исполнување на одредени барања или со користење на бонус код.

Казино Stakezon Обединетото Кралство

Казиното Stakezon е достапно за корисниците во Обединетото Кралство. Корисниците можат да пристапат до сите карактеристики на казиното, вклучувајќи игри и бонуси. Казиното е регулирано од Комисијата за коцкање на Обединетото Кралство и е посветено на обезбедување безбедно и фер искуство со игри за своите корисници.

Казино Stakezon Јапонија

Казиното Stakezon е достапно за корисниците во Јапонија. Корисниците можат да пристапат до сите карактеристики на казиното, вклучувајќи игри и бонуси. Казиното нуди широк избор на игри кои се популарни во Јапонија, вклучувајќи слот игри, игри на маса и игри со дилери во живо.

Казино Стакезон Германија

Казиното Stakezon е достапно за корисниците во Германија. Корисниците можат да пристапат до сите карактеристики на казиното, вклучувајќи игри и бонуси. Казиното нуди веб-локација и мобилна апликација која е прифатлива за корисниците кои се достапни на германски, како и широк избор на игри кои се популарни во Германија.

Казино Stakezon Италија

Казиното Stakezon е достапно за корисниците во Италија. Корисниците можат да пристапат до сите карактеристики на казиното, вклучувајќи игри и бонуси. Казиното е регулирано од Agenzia delle Dogane e dei Monopoli и е посветено на обезбедување безбедно и одговорно искуство со игри за своите корисници.

Казино Stakezon Франција

Казиното Stakezon е достапно за корисниците во Франција. Корисниците можат да пристапат до сите карактеристики на казиното, вклучувајќи игри и бонуси. Казиното е регулирано со Autorité de Régulation des Jeux en Ligne и е посветено на обезбедување безбедно и фер искуство со игри за своите корисници.

Казино Stakezon во Канада

Казиното Stakezon е достапно за корисниците во Канада. Корисниците можат да пристапат до сите карактеристики на казиното, вклучувајќи игри и бонуси. Казиното нуди широк избор на игри кои се популарни во Канада, вклучувајќи слот игри, игри на маса и игри со дилери во живо.

Казино Stakezon Шпанија

Казиното Stakezon е достапно за корисниците во Шпанија. Корисниците можат да пристапат до сите карактеристики на казиното, вклучувајќи игри и бонуси. Казиното е регулирано од Dirección General de Ordenación del Juego и е посветено на обезбедување безбедно и фер искуство со игри за своите корисници.

Казино Stakezon Јужна Кореја

Казиното Stakezon е достапно за корисниците во Јужна Кореја. Корисниците можат да пристапат до сите карактеристики на казиното, вклучувајќи игри и бонуси. Казиното нуди широк избор на игри кои се популарни во Јужна Кореја, вклучувајќи слот игри, игри на маса и игри со дилери во живо.

Казино Стакезон Австралија

Казиното Stakezon е достапно за корисниците во Австралија. Корисниците можат да пристапат до сите карактеристики на казиното, вклучувајќи игри и бонуси. Казиното нуди широк избор на игри кои се популарни во Австралија, вклучувајќи слот игри, игри на маса и игри со дилери во живо.

Казино Stakezon Холандија

Казиното Stakezon е достапно за корисниците во Холандија. Корисниците можат да пристапат до сите карактеристики на казиното, вклучувајќи игри и бонуси. Казиното е регулирано од Kansspelautoriteit и е посветено на обезбедување безбедно и одговорно искуство со игри за своите корисници.

Казино Stakezon Шведска

Казиното Stakezon е достапно за корисниците во Шведска. Корисниците можат да пристапат до сите карактеристики на казиното, вклучувајќи игри и бонуси. Казиното е регулирано од Spelinspektionen и е посветено на обезбедување безбедно и одговорно искуство со игри за своите корисници.

Казино Stakezon Норвешка

Казиното Stakezon е достапно за корисниците во Норвешка. Корисниците можат да пристапат до сите карактеристики на казиното, вклучувајќи игри и бонуси. Казиното е регулирано од Lotteriog stiftelsestilsynet и е посветено на обезбедување безбедно и одговорно искуство со игри за своите корисници.

Казино Stakezon Данска

Казиното Stakezon е достапно за корисниците во Данска. Корисниците можат да пристапат до сите карактеристики на казиното, вклучувајќи игри и бонуси. Казиното е регулирано од страна на Spillemyndigheden и е посветено на обезбедување безбедно и одговорно искуство со игри за своите корисници.

Казино Стакезон во Швајцарија

Казиното Stakezon е достапно за корисниците во Швајцарија. Корисниците можат да пристапат до сите карактеристики на казиното, вклучувајќи игри и бонуси. Казиното е регулирано од Eidgenössische Spielbankenkommission и е посветено на обезбедување безбедно и одговорно искуство со игри за своите корисници.

Казино Stakezon Финска

Казиното Stakezon е достапно за корисниците во Финска. Корисниците можат да пристапат до сите карактеристики на казиното, вклучувајќи игри и бонуси. Казиното е регулирано од Veikkaus и е посветено на обезбедување безбедно и одговорно искуство со игри за своите корисници.

Казино Стакезон Австрија

Казиното Stakezon е достапно за корисниците во Австрија. Корисниците можат да пристапат до сите карактеристики на казиното, вклучувајќи игри и бонуси. Казиното е регулирано од Österreichische Lotterien и е посветено на обезбедување безбедно и одговорно искуство со игри за своите корисници.

Казино Stakezon Ирска

Казиното Stakezon е достапно за корисниците во Ирска. Корисниците можат да пристапат до сите карактеристики на казиното, вклучувајќи игри и бонуси. Казиното е регулирано од Комесарите за приходи и е посветено на обезбедување безбедно и одговорно искуство со игри за своите корисници.

Казино Stakezon Белгија

Казиното Stakezon е достапно за корисниците во Белгија. Корисниците можат да пристапат до сите карактеристики на казиното, вклучувајќи игри и бонуси. Казиното е регулирано од Kansspelcommissie и е посветено на обезбедување безбедно и одговорно искуство со игри за своите корисници.

Казино Stakezon Полска

Казиното Stakezon е достапно за корисниците во Полска. Корисниците можат да пристапат до сите карактеристики на казиното, вклучувајќи игри и бонуси. Казиното е регулирано од Министерството за финансии и е посветено на обезбедување безбедно и одговорно искуство со игри за своите корисници.

Казино Stakezon Сингапур

Казиното Stakezon е достапно за корисниците во Сингапур. Корисниците можат да пристапат до сите карактеристики на казиното, вклучувајќи игри и бонуси. Казиното е регулирано од Регулаторното тело за казино и е посветено на обезбедување безбедно и одговорно искуство со игри за своите корисници.

Казино Stakezon Португалија

Казиното Stakezon е достапно за корисниците во Португалија. Корисниците можат да пристапат до сите карактеристики на казиното, вклучувајќи игри и бонуси. Казиното е регулирано од Serviço de Regulação e Inspeção de Jogos и е посветено на обезбедување безбедно и одговорно искуство со игри за своите корисници.

Казино Stakezon Нов Зеланд

Казиното Stakezon е достапно за корисниците во Нов Зеланд. Корисниците можат да пристапат до сите карактеристики на казиното, вклучувајќи игри и бонуси. Казиното е регулирано од Одделот за внатрешни работи и е посветено на обезбедување безбедно и одговорно искуство со игри за своите корисници.

Казино Стакезон Мексико

Казиното Stakezon е достапно за корисниците во Мексико. Корисниците можат да пристапат до сите карактеристики на казиното, вклучувајќи игри и бонуси. Казиното е регулирано од Secretaría de Gobernación и е посветено на обезбедување безбедно и одговорно искуство со игри за своите корисници.

Казино Stakezon Бразил

Казиното Stakezon е достапно за корисниците во Бразил. Корисниците можат да пристапат до сите карактеристики на казиното, вклучувајќи игри и бонуси. Казиното е регулирано од Caixa Econômica Federal и е посветено на обезбедување безбедно и одговорно искуство со игри за своите корисници.

Казино Stakezon Грција

Казиното Stakezon е достапно за корисниците во Грција. Корисниците можат да пристапат до сите карактеристики на казиното, вклучувајќи игри и бонуси. Казиното е регулирано од страна на Грчката комисија за игри и е посветена на обезбедување безбедно и одговорно искуство со игри за своите корисници.

Казино Stakezon Чешка

Казиното Stakezon е достапно за корисниците во Чешката Република. Корисниците можат да пристапат до сите карактеристики на казиното, вклучувајќи игри и бонуси. Казиното е регулирано од Министерството за финансии и е посветено на обезбедување безбедно и одговорно искуство со игри за своите корисници.

Казино Stakezon онлајн видео преглед

[fvplayer id=”5″]

Слики од екранот на страницата за казино Mystake

 

Понуда за добредојде:
$200
Бонус за нови играчи

Игра сега

*Само нови играчи

9.0
Доверба и правичност
10.0
Игри и софтвер
9.0
Бонуси и промоции
10.0
поддршка на корисниците на
9.5 Одговорна Рејтинг
Стакезон
9.5/10