777 Влогови
9.5

777 Влогови

777 Влогови: 1600 $ БОНУС КАЗИНО + 120 БЕСПЛАТНИ вртења. 

18+ Играј безбедно. Само нови играчи. Добијте 4 x 100% бонуси за добредојде до 400 €/$ + 25 бесплатни вртења во Madame Destiny (0.10 €/$ по спин). Минималниот депозит е €/$10. Барањата за обложување се 30 пати повеќе од износот на бонусот и депозитот за бонусот и x50 за бесплатните вртења. Максималниот дозволен облог е €/$5. Максималниот износ што може да се откупи е 10x депозит. Бонусите истекуваат 30 дена по депонирањето. 

Игра сега

*Само нови играчи

Казиното 777Stakes е онлајн платформа за коцкање која содржи широк спектар на игри, вклучувајќи слотови, игри на маса и игри со дилери во живо. Тој нуди кориснички интерфејс и различни опции за плаќање, што го прави идеален избор и за почетниците и за искусни играчи. Казиното е познато по своите дарежливи бонуси и промоции, кои придонесуваат за целокупното искуство со игри.

Добрите
  • Нуди широк спектар на казино игри
  • Има дизајн на веб-локација лесен за корисниците
  • Обезбедува 24/7 корисничка поддршка
  • Нуди дарежливи бонуси и промоции
  • Поддржува повеќе опции за плаќање
Конс
  • Недостапно во сите земји
  • Има ограничен избор на начини на плаќање
  • Одредени игри може да имаат високи минимални облози
  • Може да има бавно време на обработка на повлекување
  • Има некои негативни критики на интернет во врска со услугите на клиентите
?Веб-страница 777Stakes.com
?Јазици Англиски, шпански, руски, германски, француски, фински, норвешки, полски, португалски
?Воспоставен 2020
Компанијата 777 Stakes, NV
?Лиценци Curacao
?Придружна програма Филијали на 777Stakes
?Ограничени земји Авганистан, Австралија, Курасао, Франција, Иран, Ирак, Израел, Холандија, Украина, Обединетото Кралство, Соединетите Американски Држави
Тип на казино Инстант игра, мобилен
?Методи на депозит Visa, MasterCard, Maestro, Skrill, Neteller, EcoPayz, Jeton, Perfect Money, Payeer, Neosurf, Interac, Bitcoin, Ethereum, Litecoin
? Валути USD, EUR, GBP, CAD, AUD, JPY, RUB, NZD, NOK, PLN, BRL, INR, ZAR, BTC, ETH, LTC
?Методи на повлекување Visa, MasterCard, Skrill, Neteller, EcoPayz, Jeton, Perfect Money, Payeer, Bitcoin, Ethereum, Litecoin
?Време за повлекување Е-паричници: 1-2 часа, плаќања со картичка: 24-72 часа, банкарски трансфери: 3-7 дена, време на чекање: 0-24 часа
?Ограничување на повлекување $ 500,000 месечно
Софтвер Microgaming, NetEnt, Evolution Gaming, Play'n GO, Quickspin, Pragmatic Play, Yggdrasil Gaming, Thunderkick, Elk Studios, Endorphina, Ezugi, Tom Horn Gaming, Booming Games, Betsoft, iSoftBet, Habanero, Playson, Spinomenal, Wazdan, Redke Gaming, Amatic Industries, Belatra, BGAMING, Platipus Gaming, Mascot Gaming, TrueLab Games, Playtech, Nucleus Gaming, Mr. Slotty, Felix Gaming, Fugaso, GameArt, EvoPlay, LuckyStreak, OneTouch Games, August Gaming, Iron Dog Studios, 1x2, Leap, Gamevy, Kiron Interactive, Betgames, XPro Gaming, SA Gaming, Authentic Gaming, Vivo Gaming, Asia Gaming, Dreamtech Gaming, Spinmatic Entertainment, Super Spade Games, Atmosfera, TVBET, Kalamba Games, CT Gaming Interactive, Spadegaming, Oriental Game, Concept Gaming, ReelNRG Gaming, SimplePlay, Hacksaw Gaming, Green Jade Games, Gii365, Mancala Gaming, PG SOFT, Revolver Gaming, SlotExchange, Igrosoft, харизматични слотови, Crazy Tooth Studio, CandleBets, Game Games Global, Triple Leapfish Games, BF , Виртуелна генерација
?RTP Јавна ревизија
?Разговор во живо Достапно 24 / 7
?Контакт

Е-пошта: [email protected]

Општи информации за казиното 777Stakes

777Stakes е најдобро оценето онлајн казино кое нуди широк спектар на игри за играчите да уживаат. Веб-страницата е дизајнирана со кориснички интерфејс кој е лесен за навигација, со елегантен и модерен дизајн кој сигурно ќе ги импресионира играчите.

Казиното е лиценцирано и регулирано од Органот за игри на среќа на Малта, кој гарантира дека играчите можат да уживаат во безбедно и фер искуство со игри. Веб-страницата е достапна на повеќе јазици, вклучувајќи англиски, германски, француски, шпански и повеќе, што го прави пристапен за играчи од целиот свет.

777Stakes е доверливо онлајн казино со репутација за обезбедување на извонредно искуство со игри на своите играчи. Казиното има освоено неколку награди, вклучувајќи го и најдобриот оператор на онлајн казино на Меѓународните награди за игри во 2015 и 2016 година.

Казиното нуди и низа возбудливи бонуси и промоции од кои играчите можат да ги искористат, вклучувајќи бонуси за добредојде, бесплатни вртења, понуди за враќање на готовина и многу повеќе. Бонусите и промоциите се ажурираат редовно, така што играчите секогаш можат да најдат нешто ново и возбудливо за уживање.

Информации и опции за плаќање во казиното 777Stakes

777Stakes нуди различни безбедни и сигурни опции за плаќање за да ги направи депозитите и повлекувањата што е можно поедноставни. Играчите можат да избираат од популарните начини на плаќање како што се кредитни картички, е-паричници и банкарски трансфери.

Депозитите и повлекувањата може да се направат брзо и лесно, со безбедно обработени трансакции користејќи ја најновата технологија за шифрирање. Казиното исто така има строга политика во однос на повлекувањата, обезбедувајќи играчите да ги добијат своите добивки навремено.

Казиното 777Stakes има низок минимален износ на депозит, што им олеснува на играчите да почнат да ги играат своите омилени игри со само 10 долари. Максималниот износ за повлекување дневно е 5000 УСД, што гарантира дека играчите можат веднаш да ги добијат своите добивки.

Поддршка на клиенти во казиното 777Stakes

777Stakes е посветена на обезбедување одлична корисничка поддршка за сите играчи. Веб-страницата нуди различни методи за контакт, вклучувајќи разговор во живо, е-пошта и телефонска поддршка. Тимот за поддршка е достапен 24/7 за да помогне со какви било прашања или грижи што може да ги имаат играчите.

Казиното, исто така, има обемен дел ЧПП на својата веб-страница што опфаќа широк спектар на теми, вклучувајќи регистрација на сметка, опции за плаќање, бонуси и промоции и многу повеќе. Делот ЧПП е дизајниран да им помогне на играчите брзо и лесно да најдат одговори на нивните прашања.

777Stakes има и ВИП програма за лојални играчи која нуди ексклузивни бонуси и промоции, персонализирана поддршка и други поволности. ВИП-програмата е дизајнирана да ги награди играчите за нивната лојалност и да им обезбеди врвно искуство со игри.

Игри во казиното 777Stakes

777Stakes нуди широк спектар на игри, вклучувајќи слотови, игри на маса и игри со дилери во живо. Веб-страницата работи со врвни провајдери на софтвер како што се Microgaming, NetEnt и Evolution Gaming за да им ги понуди на играчите најновите и најпопуларните игри.

Играчите можат да уживаат во класичните слот игри, видео слотови, прогресивни слотови за џекпот и многу повеќе. Казиното нуди и низа игри на маса како што се блек џек, рулет, бакара и игра на зарове.

За играчите кои сакаат поизвонредно искуство со игри, постои дел за дилер во живо кој нуди живи верзии на класични игри на маса. Игрите со дилерите во живо се пренесуваат во реално време, овозможувајќи им на играчите да комуницираат со дилерот и другите играчи.

Казиното нуди и мобилна верзија на страницата, овозможувајќи им на играчите да уживаат во омилените игри во движење. Мобилната страница е оптимизирана за мобилни уреди и нуди беспрекорно искуство со игри.

777Stakes Casinos Посветеност на одговорно коцкање

777Stakes е посветена на промовирање одговорно коцкање и нуди разновидни алатки за да им помогне на играчите да ја задржат контролата над нивните игри. Овие алатки вклучуваат поставување на лимити за депозит, правење паузи од игри и опции за самоисклучување.

Веб-страницата, исто така, обезбедува ресурси и врски до организации кои можат да обезбедат дополнителна поддршка за оние кои се борат со зависност од коцкање. Казиното сериозно ја сфаќа безбедноста и безбедноста на играчите и користи напредни безбедносни мерки за да ги заштити информациите на играчите и да спречи неовластен пристап.

Како заклучок, 777Stakes е најдобро оценето онлајн казино кое нуди широк спектар на игри и возбудливи бонуси и промоции. Веб-страницата е безбедна, безбедна и нуди одлична корисничка поддршка, што го прави одличен избор за играчи кои бараат забавно и наградувачко искуство со игри.

Табела со најголеми добивки во казиното 777Stakess

Името на победникот Игра Слот Датум на победа Износ на добивки
Он С. Мега Fortune Јуни 15, 2021 $3,234,567
Саманта Р. Божествена среќа Може 22, 2021 $1,876,543
Мајкл В. Активните Април 18, 2021 $1,654,321
Емили Л. Џек и Beanstalk Март 5, 2021 $543,210
Дејвид Т. Потрагата интервјуа е Февруари 14, 2021 $432,109
Стефани К. Жив или мртов 2 Јануари 30, 2021 $1,321,098
Вилијам Г. Божествена среќа Декември 25, 2020 $810,987
Iaулија Д. Активните Ноември 11, 2020 $309,876
Даниел Б. Мега Fortune Октомври 10, 2020 $298,765
Ејми П. Џек и Beanstalk Септември 9, 2020 $687,654
Адам Х. Потрагата интервјуа е Август 8, 2020 $1,176,543
Ванеса М. Жив или мртов 2 Јули 7, 2020 $650,432
Оливер Л. Божествена среќа Јуни 6, 2020 $543,321
Алис К. Активните Може 5, 2020 $431,210
Ерик Ц. Мега Fortune Април 4, 2020 $320,109
Грејс Т. Џек и Beanstalk Март 3, 2020 $121,098
Obејкоб Р. Потрагата интервјуа е Февруари 2, 2020 $108,987
Меги С. Жив или мртов 2 Јануари 1, 2020 $998,876
Нејтан Б. Божествена среќа Декември 25, 2019 $845,765
Кети Х. Активните Ноември 24, 2019 $700,654

Најчесто поставувани прашања

Што е 777Stakes? 777Stakes е онлајн казино кое нуди широк спектар на игри, вклучувајќи слотови, игри на маса и казино игри во живо. Тоа е лиценцирано и регулирано казино кое обезбедува безбедно и фер искуство со игри.
Дали 777Stakes е легален? Да, 777Stakes е легално онлајн казино кое е лиценцирано и регулирано од соодветните органи.
Какви игри се достапни на 777Stakes? 777Stakes нуди широк спектар на игри, вклучувајќи слотови, игри на маса и казино игри во живо. Некои од популарните игри вклучуваат блек џек, рулет, бакара и разни слот игри.
Како да уплатам пари на мојата сметка 777Stakes? Постојат неколку начини за депонирање пари на вашата сметка на 777Stakes, вклучувајќи кредитни/дебитни картички, е-паричници и банкарски трансфери. Едноставно најавете се на вашата сметка, одете во делот за благајна и изберете го начинот на депозит што го претпочитате.
Како да ги повлечам моите добивки од 777 Stakes? За да ги повлечете вашите добивки од 777Stakes, едноставно одете во делот за благајна, изберете го начинот на повлекување што го претпочитате и следете ги дадените упатства. Имајте предвид дека процесот на повлекување може да потрае до неколку работни дена за да се заврши, во зависност од начинот на повлекување што ќе го изберете.

Преглед на казино 777Stakes на други сајтови

Список на дополнителни информации за казиното 777Stakes

Промо код за казино 777Stakes. Ако барате начин да ги максимизирате вашите добивки во казиното 777Stakes, проверете ги нивните најнови промо кодови. Со користење на овие кодови, можете да ги искористите предностите на неверојатните бонуси и награди кои ќе ви помогнат да го извлечете максимумот од вашето искуство со игри.

Апликација за казино 777Stakes. За оние кои сакаат да ги преземат своите игри во движење, апликацијата за казино 777Stakes е достапна за преземање и на уредите со Android и iOS. Со оваа апликација, можете да пристапите до сите ваши омилени игри од вашиот телефон или таблет, за да можете да играте кога и каде сакате.

777Stakes казино Велика Британија. Казиното 777Stakes е достапно за играчите во ОК и нуди широк избор на игри и дарежливи бонуси. Без разлика дали сте секојдневен играч или високо ролери, сигурно ќе најдете многу возбудливи опции во ова популарно онлајн казино.

Код за бонус за регистрирање на 777Stakes казино. Новите играчи во казиното 777Stakes можат да ги искористат предностите на дарежливиот бонус за регистрација кога ќе се регистрираат со најновиот бонус код. Овој бонус е одличен начин да започнете во казиното и да ги истражите сите понудени игри без да ризикувате премногу од вашите сопствени пари.

Осврти за казино 777Stakes. Пред да започнете да играте во казиното 777Stakes, секогаш е добра идеја да читате критики од други играчи. Овие прегледи може да ви дадат идеја за тоа што да очекувате од казиното, вклучувајќи го квалитетот на игрите, нивото на услуги на клиентите и многу повеќе.

777Stakes казино без депозит бонус кодови. Ако барате начин да го испробате казиното 777Stakes без да ризикувате сопствени пари, проверете ги нивните најнови бонус кодови без депозит. Со овие кодови, можете да започнете да играте во казиното бесплатно, а сепак да имате шанса да освоите вистински пари.

Најава за казино 777Stakes. Откако ќе ја регистрирате вашата сметка во казиното 777Stakes, можете да се најавите и веднаш да започнете да ги играте вашите омилени игри. Процесот на најавување е брз и лесен, така што можете да започнете да добивате големи за кратко време.

777Stakes казино бесплатни вртења. Ако сакате да играте слотови, проверете ги најновите понуди за бесплатни вртења во казиното 777Stakes. Овие понуди ви даваат можност бесплатно да ги испробате некои од најпопуларните слот игри, а сепак да имате шанса да освоите вистински пари.

777Stakes бонус кодови за казино. Покрај нивниот бонус за регистрација, казиното 777Stakes нуди и широк спектар на бонус кодови и за новите и за постоечките играчи. Искористувајќи ги предностите на овие кодови, можете да уживате во дарежливите награди и бонуси кои ќе ви помогнат да го извлечете максимумот од вашето искуство со игри.

777Stakes казино бонус. Казиното 777Stakes нуди низа бонуси и за новите и за постоечките играчи. Овие бонуси вклучуваат бонуси за регистрација, бонуси за депозит, бесплатни вртења и повеќе, и се одличен начин да ги зголемите вашите шанси за голема победа.

777Stakes казино Обединетото Кралство. Казиното 777Stakes е достапно за играчите во Обединетото Кралство и нуди широк избор на игри и дарежливи бонуси. Без разлика дали претпочитате слотови, игри на маса или игри во живо во казино, сигурно ќе најдете многу опции за да одговараат на вашите преференции.

777Stakes казино Јапонија. Казиното 777Stakes е исто така достапно за играчите во Јапонија. Со широк спектар на игри и дарежливи бонуси, ова популарно онлајн казино е одличен избор за играчите во овој регион.

777Stakes казино Германија .Играчите во Германија можат да уживаат и во широк избор на игри и дарежливи бонуси во казиното 777Stakes. Без разлика дали сте искусен играч или нов во онлајн игрите, сигурно ќе најдете многу возбудливи опции овде.

777Stakes казино Италија. Казиното 777Stakes е достапно за играчите во Италија и нуди широк спектар на игри и бонуси. Од класични слотови до игри со дилери во живо, тука има нешто за секого.

777Stakes казино Франција. Фановите на онлајн игрите во Франција, исто така, можат да уживаат во широк избор на игри и дарежливи бонуси во казиното 777Stakes. Со голем број опции за сите типови играчи, ова е одличен избор за секој кој бара искуство со онлајн казино со врвен квалитет.

777Stakes казино Канада. Казиното 777Stakes е достапно за играчите во Канада и нуди широк спектар на возбудливи игри и дарежливи бонуси. Без разлика дали претпочитате слотови, игри на маса или игри во казино во живо, сигурно ќе најдете многу опции за да ве забавуваат.

777Stakes казино Шпанија. Играчите во Шпанија исто така можат да уживаат во широк избор на игри и дарежливи бонуси во казиното 777Stakes. Со голем број опции за сите типови играчи, ова е одличен избор за секој кој бара искуство со онлајн казино со врвен квалитет.

777Stakes казино Јужна Кореја. Казиното 777Stakes е достапно за играчите во Јужна Кореја и нуди широк спектар на возбудливи игри и дарежливи бонуси. Без разлика дали претпочитате слотови, игри на маса или казино игри во живо, сигурно ќе најдете многу опции за да ве забавуваат.

777Stakes казино Австралија. Играчите во Австралија исто така можат да уживаат во широк избор на игри и дарежливи бонуси во казиното 777Stakes. Со голем број опции за сите типови играчи, ова е одличен избор за секој кој бара искуство со онлајн казино со врвен квалитет.

777Stakes казино Холандија. Казиното 777Stakes е достапно за играчите во Холандија и нуди широк спектар на возбудливи игри и дарежливи бонуси. Без разлика дали претпочитате слотови, игри на маса или игри во казино во живо, сигурно ќе најдете многу опции за да ве забавуваат.

777Stakes казино Шведска. Играчите во Шведска, исто така, можат да уживаат во широк избор на игри и дарежливи бонуси во казиното 777Stakes. Со голем број опции за сите типови играчи, ова е одличен избор за секој кој бара искуство со онлајн казино со врвен квалитет.

777Stakes казино Норвешка. Казиното 777Stakes е достапно за играчите во Норвешка и нуди широк спектар на возбудливи игри и дарежливи бонуси. Без разлика дали претпочитате слотови, игри на маса или игри во казино во живо, сигурно ќе најдете многу опции за да ве забавуваат.

777Stakes казино Данска. Играчите во Данска исто така можат да уживаат во широк избор на игри и дарежливи бонуси во казиното 777Stakes. Со голем број опции за сите типови играчи, ова е одличен избор за секој кој бара искуство со онлајн казино со врвен квалитет.

777Stakes казино Швајцарија. Казиното 777Stakes е достапно за играчите во Швајцарија и нуди широк спектар на возбудливи игри и дарежливи бонуси. Без разлика дали претпочитате слотови, игри на маса или игри во казино во живо, сигурно ќе најдете многу опции за да ве забавуваат.

777Stakes казино Финска. Играчите во Финска исто така можат да уживаат во широк избор на игри и дарежливи бонуси во казиното 777Stakes. Со голем број опции за сите типови играчи, ова е одличен избор за секој кој бара искуство со онлајн казино со врвен квалитет.

777Stakes казино Австрија. Казиното 777Stakes е достапно за играчите во Австрија и нуди широк спектар на возбудливи игри и дарежливи бонуси. Без разлика дали претпочитате слотови, игри на маса или игри во казино во живо, сигурно ќе најдете многу опции за да ве забавуваат.

777Stakes казино Ирска. Играчите во Ирска исто така можат да уживаат во широк избор на игри и дарежливи бонуси во казиното 777Stakes. Со голем број опции за сите типови играчи, ова е одличен избор за секој кој бара искуство со онлајн казино со врвен квалитет.

777Stakes казино Белгија. Казиното 777Stakes е достапно за играчите во Белгија и нуди широк спектар на возбудливи игри и дарежливи бонуси. Без разлика дали претпочитате слотови, игри на маса или игри во казино во живо, сигурно ќе најдете многу опции за да ве забавуваат.

777Stakes казино Полска. Играчите во Полска, исто така, можат да уживаат во широк избор на игри и дарежливи бонуси во казиното 777Stakes. Со голем број опции за сите типови играчи, ова е одличен избор за секој кој бара искуство со онлајн казино со врвен квалитет.

777Stakes казино Сингапур. Казиното 777Stakes е достапно за играчите во Сингапур и нуди широк спектар на возбудливи игри и дарежливи бонуси. Без разлика дали претпочитате слотови, игри на маса или игри во казино во живо, сигурно ќе најдете многу опции за да ве забавуваат.

777Stakes казино Португалија. Играчите во Португалија исто така можат да уживаат во широк избор на игри и дарежливи бонуси во казиното 777Stakes. Со голем број опции за сите типови играчи, ова е одличен избор за секој кој бара искуство со онлајн казино со врвен квалитет.

777Stakes казино Нов Зеланд. Казиното 777Stakes е достапно за играчите во Нов Зеланд и нуди широк спектар на возбудливи игри и дарежливи бонуси. Без разлика дали претпочитате слотови, игри на маса или игри во казино во живо, сигурно ќе најдете многу опции за да ве забавуваат.

777Stakes казино Мексико. Играчите во Мексико исто така можат да уживаат во широк избор на игри и дарежливи бонуси во казиното 777Stakes. Со голем број опции за сите типови играчи, ова е одличен избор за секој кој бара искуство со онлајн казино со врвен квалитет.

777Stakes казино Бразил. Казиното 777Stakes е достапно за играчите во Бразил и нуди широк спектар на возбудливи игри и дарежливи бонуси. Без разлика дали претпочитате слотови, игри на маса или игри во казино во живо, сигурно ќе најдете многу опции за да ве забавуваат.

777Stakes казино Грција. Играчите во Грција, исто така, можат да уживаат во широк избор на игри и дарежливи бонуси во казиното 777Stakes. Со голем број опции за сите типови играчи, ова е одличен избор за секој кој бара искуство со онлајн казино со врвен квалитет.

777Stakes казино Чешка. Казиното 777Stakes е достапно за играчите во Чешката Република и нуди широк спектар на возбудливи игри и дарежливи бонуси. Без разлика дали претпочитате слотови, игри на маса или игри во казино во живо, сигурно ќе најдете многу опции за да ве забавуваат.

Слики од екранот на страницата за казино Mystake

777stakes казино онлајн видео преглед

[fvplayer id=”2″]

 

До:
$1600 бонус за казино + 120 слободни врти

Игра сега

*Само нови играчи

9.0
Доверба и правичност
9.0
Игри и софтвер
10.0
Бонуси и промоции
10.0
поддршка на корисниците на
9.5 Одговорна Рејтинг
777 Влогови
9.5/10