Сочни влогови
9.5

Сочни влогови

Нови играчи можат да тврдат 25 слободни врти на BETSOFT Games.

Потоа, контактирајте го нашиот тим за поддршка за да ви се заслужат бесплатните вртења. Секој нов играч има 25 бесплатни вртења кои може да се побараат до 48 часа по првото депонирање, а облозите се достапни до седум (7) дена откако бесплатните вртења ќе се кредитираат на вашата сметка на Juicy Stakes.

Игра сега

*Само нови играчи

Juicy Stakes е онлајн казино кое нуди широк спектар на игри, вклучувајќи слотови, игри на маса и видео покер. Казиното е познато по своите дарежливи бонуси и промоции, како и по посветеноста на фер-плеј и одговорно играње. Juicy Stakes е лиценциран и регулиран од владата на Курасао, обезбедувајќи безбедно и сигурно искуство со игри за сите играчи.

Добрите
  • Дарежлив бонус за добредојде и тековни промоции за играчите
  • Висококвалитетна графика и искуство во игра
  • Повеќе опции за депозит, вклучувајќи Bitcoin
Конс
  • Ограничен избор на игри во споредба со другите онлајн казина
  • Нема достапна мобилна апликација за играње во движење
  • Границите за повлекување и времето на обработка може да бидат рестриктивни
? Веб-страница https://www.juicystakes.eu/
? Јазици англиски
? Основана 2010
? Компанија Сочни влогови
? Лиценци Curacao
? Придружна програма Да
? Ограничени земји Франција, ОК, Шпанија, Италија, Шведска, Холандија, Грција, Израел, Австралија и многу повеќе
? Тип на казино Инстант игра, мобилен
? Методи на депозит Visa, Mastercard, American Express, Bitcoin, Altcoins, Neteller, Skrill, ecoPayz, Paysafecard, банкарски трансфер
? Валути USD, Bitcoin, Litecoin, Bitcoin Cash, Ripple
? Методи за повлекување Bitcoin, Altcoins, Neteller, Skrill, ecoPayz, банкарски трансфер
? Време на повлекување 24-72 часа за е-паричници, 5-7 дена за банкарски трансфер
? Лимит за повлекување $ 400,000 неделно
? Софтвер Betsoft, Worldmatch, Lucktap, Nucleus Gaming
? RTP Не е јавно ревидиран
? Разговор во живо Да
? Контакт [email protected]

Општи информации за казиното Juicy Stakes

Juicy Stakes Casino е популарна онлајн платформа за коцкање која е основана во 2009 година. Платформата е во сопственост на Horizon Poker Network и е лиценцирана од владата на Курасао. Казиното Juicy Stakes нуди широк спектар на игри, вклучувајќи слотови, игри на маса и видео покер. Играчите можат да пристапат до платформата преку веб-прелистувач или со преземање на софтверот Juicy Stakes Casino. Веб-страницата е достапна на англиски јазик и обезбедува безбедно и безбедно опкружување за игри. Казиното Juicy Stakes е познато по својот кориснички интерфејс, а играчите можат лесно да се движат на веб-локацијата за да ги најдат игрите што сакаат да ги играат. Веб-страницата е дизајнирана да биде визуелно привлечна, со шарени графики и анимации кои го прават искуството со игри попријатно.

Информации и опции за плаќање во казиното Juicy Stakes

Казиното Juicy Stakes обезбедува неколку опции за плаќање за играчите да депонираат и повлекуваат средства. Овие опции вклучуваат популарни методи како што се Visa, Mastercard, American Express и Bitcoin. Минималниот износ на депозит е 25 долари, а минималниот износ за повлекување е 100 долари. Обработката на повлекувањата може да потрае до 48 часа, во зависност од избраниот начин на плаќање. Играчите можат да се чувствуваат сигурни дека нивните финансиски информации се безбедни и сигурни кога го користат Juicy Stakes Casino. Платформата користи напредна технологија за шифрирање за да ги заштити информациите и трансакциите на играчите. Дополнително, Казиното Juicy Stakes е посветено на одговорно играње и презема мерки за да спречи измама и перење пари.

Поддршка на клиенти во казиното Juicy Stakes

Казиното Juicy Stakes обезбедува одлична поддршка за клиентите, со претставници достапни 24/7 преку е-пошта и разговор во живо. Тимот за поддршка на корисниците е информиран и корисен, обезбедувајќи брзи решенија за сите проблеми со кои може да се сретнат играчите. Покрај поддршката за е-пошта и разговор во живо, Juicy Stakes Casino има сеопфатен дел ЧПП на нивната веб-страница што одговара на вообичаени прашања поврзани со управувањето со сметките, начините на плаќање и правилата на играта.

Игри во казиното Juicy Stakes

Казиното Juicy Stakes нуди широк спектар на игри кои одговараат на сите типови играчи. Тие имаат огромен избор на слотови од популарни даватели на игри како што се Betsoft, Worldmatch и Lucktap. Играчите можат да избираат од класични слотови со три тркала или модерни слотови со пет ролни со напредна графика и анимации. Веб-страницата нуди и игри на маса како што се блек џек, рулет и бакара, како и видео покер игри. Една од најдобрите работи во казиното Juicy Stakes е тоа што тие редовно ја ажурираат својата библиотека на игри со нови наслови за да ги задржат играчите ангажирани. Играчите можат да се радуваат на новите изданија од врвните провајдери на игри, осигурувајќи дека секогаш имаат нешто ново и возбудливо за играње.

Juicy Stakes казина Посветеност на одговорно коцкање

Казиното Juicy Stakes е посветено на промовирање одговорно коцкање и обезбедување безбедна и сигурна средина за игри за своите играчи. Тие нудат различни алатки за да им помогнат на играчите да управуваат со нивните навики за коцкање, како што се лимитите за депозит, само-исклучување и проверки на реалноста. Казиното Juicy Stakes, исто така, тесно соработува со релевантни организации како што е GamCare за да обезбеди поддршка за играчите кои можеби имаат проблем со коцкање. Покрај мерките за одговорно играње, Казиното Juicy Stakes е посветено на фер игра. Тие користат генератор на случаен број за да се осигураат дека сите игри се фер и непристрасни. Платформата редовно се ревидира од независни трети лица организации за да се осигура дека тие работат на транспарентен и чесен начин.

Име на победникот Игра Слот Датум на победа Износ на добивки
Џон Смит Џекпот шега 50K Декември 1, 2020 $500,000
Александра Ли Добра девојка, лоша девојка Јануари 15, 2021 $1,338,000
Дејвид Чен алчен гоблини Јуни 10, 2020 $800,000
Џесика Ким Ноќ во Париз Април 3, 2021 $275,500
Мајкл Џонсон Мега камења Август 22, 2020 $657,000
Емили Лиу Во Копа Може 7, 2021 $342,000
Питер Чен Луд научник Јули 12, 2020 $558,000
Оливија Дејвис Ролна одметници Февруари 28, 2021 $1,421,000
Вилијам onesонс На Slotfather II Ноември 8, 2020 $707,000
Ејвори Ли Heist Март 17, 2021 $360,500
Саманта Ким Добра девојка, лоша девојка Април 26, 2021 $429,500
Бенџамин Ли Џекпот шега 50K Јануари 5, 2021 $647,000
Никол Чен Мега камења Август 2, 2020 $1,660,000
Роберт nsонсон Ноќ во Париз Април 13, 2021 $1,425,000
Ванеса Ким алчен гоблини Јуни 28, 2020 $758,000
Метју Ли Во Копа Може 19, 2021 $398,000
Џенифер Ким Луд научник Јули 1, 2020 $553,000
Кристофер Дејвис Ролна одметници Февруари 16, 2021 $819,000
Абигејл Џонс На Slotfather II Ноември 28, 2020 $668,000
Нејтан Ли Heist Март 30, 2021 $1,834,500

 Најчесто поставувани прашања

Што е Juicy Stakes? Juicy Stakes е онлајн казино кое нуди различни игри, вклучувајќи покер, слотови и игри на маса.
Дали Juicy Stakes е лиценцирано онлајн казино? Да, Juicy Stakes е лиценциран и регулиран од владата на Курасао.
Кои начини на плаќање се прифаќаат во Juicy Stakes? Juicy Stakes прифаќа различни начини на плаќање, вклучувајќи кредитни картички, криптовалути и е-паричници.
Дали е достапен Juicy Stakes на мобилни уреди? Да, Juicy Stakes е достапен и на iOS и на Android уредите.
Кој е минималниот износ на депозит во Juicy Stakes? Минималниот износ на депозит варира во зависност од избраниот начин на плаќање, но обично е 25 долари.

Преглед на казино Juicy Stakes на други сајтови

Список на дополнителни информации за казиното Juicy Stakes

Промо кодот за казино Juicy Stakes Казиното Juicy Stakes нуди промо кодови на новите играчи кои можат да обезбедат бонуси при пријавување и/или депозити. Овие кодови може да се најдат на интернет и може да се користат за да се добие дополнителна готовина за играње. Не заборавајте да ги проверите условите и условите на понудата пред да користите промотивни кодови за да се уверите дека ги исполнувате барањата.

Апликација за казино Juicy Stakes Апликацијата за казино Juicy Stakes е достапна за преземање и на уредите iOS и Android и нуди пригоден начин за играње казино игри во движење. Апликацијата е бесплатна за преземање и нуди различни игри, вклучувајќи слотови, игри на маса и видео покер. Играчите исто така можат да ја користат апликацијата за да пристапат до нивната сметка, да прават депозити и повлекувања и да ги искористат предностите на сите понудени промоции.

Казино Juicy Stakes во Велика Британија Играчите во ОК може да пристапат до казиното Juicy Stakes и да уживаат во различни игри и промоции. Казиното е лиценцирано од Комисијата за коцкање на Обединетото Кралство и нуди безбедно и сигурно искуство со игри. Играчите од ОК може да ги искористат и различните бонуси и промоции што се нудат, вклучувајќи бонуси за депозит, бесплатни вртења и многу повеќе.

Бонус код за регистрирање во казино Juicy Stakes Новите играчи можат да користат бонус код за регистрирање во казино Juicy Stakes за да добијат дополнителни бонуси при креирање на сметка. Овие кодови може да се најдат на интернет и може да им обезбедат на играчите дополнителни пари за играње. Како и со секоја понуда за бонус, важно е да ги прочитате условите и условите на понудата пред да користите какви било бонус кодови.

Осврти за казино Juicy Stakes Има многу рецензии за казино Juicy Stakes достапни на интернет за оние кои се заинтересирани да дознаат повеќе за казиното и неговите понуди. Овие прегледи можат да обезбедат увид во квалитетот на игрите, нивото на услуги за клиентите и целокупното корисничко искуство. Читањето рецензии може да биде корисен начин да одлучите дали казиното Juicy Stakes е вистинскиот избор за вас.

Кодови за бонус за казино Juicy Stakes без депозит Кодовите за бонус на казиното Juicy Stakes без депозит може да им обезбедат на играчите бесплатни бонуси без да бараат почетен депозит. Овие кодови може да се најдат на интернет и може да се користат за да се добие дополнителна готовина за играње. Не заборавајте да ги проверите условите и условите на понудата пред да користите кодови за бонус без депозит за да се уверите дека ги исполнувате барањата.

Најава во казиното Juicy Stakes Играчите можат лесно да пристапат до нивната сметка на казино Juicy Stakes со најавување на веб-страницата или апликацијата. Откако ќе се логираат, играчите можат да прават депозити и повлекувања, да пристапат до нивната историја на игри и да ги искористат предностите на сите понудени промоции. Важно е да ги чувате вашите податоци за најавување безбедни за да ја заштитите вашата сметка.

Бесплатни вртења во казино Juicy Stakes Бесплатните вртења се популарен бонус што го нуди казиното Juicy Stakes што може да се користи на различни автомати. Овие бесплатни вртења може да се добијат преку разни промоции и бонус понуди, и може да им обезбедат на играчите дополнителни шанси за голема победа. Бидете сигурни да ги прочитате условите и условите за која било понуда за бесплатно вртење за да се осигурате дека ги исполнувате барањата.

Бонус кодови за казино Juicy Stakes Постојат неколку шифри за бонус за казино Juicy Stakes достапни на интернет кои можат да им обезбедат на играчите дополнителни бонуси на депозити и игра. Овие кодови може да се најдат на различни веб-локации и може да им обезбедат на играчите дополнителни пари за играње. Како и со секоја понуда за бонус, важно е да ги прочитате условите и условите на понудата пред да користите какви било бонус кодови.

Бонус за казино Juicy Stakes Казиното Juicy Stakes нуди различни бонуси и промоции на играчите, вклучувајќи бонуси за депозит, бесплатни вртења и многу повеќе. Овие бонуси може да им обезбедат на играчите дополнителни пари за играње, а може да се добијат преку разни промоции и понуди за бонуси. Не заборавајте да ги проверите условите и условите за која било понуда за бонус за да се осигурате дека ги исполнувате барањата.

Казино Juicy Stakes Обединетото Кралство Играчите во Обединетото Кралство можат да пристапат до казиното Juicy Stakes и да уживаат во различни игри и промоции. Казиното е лиценцирано од Комисијата за коцкање на Обединетото Кралство и нуди безбедно и сигурно искуство со игри. Играчите од ОК може да ги искористат и различните бонуси и промоции што се нудат, вклучувајќи бонуси за депозит, бесплатни вртења и многу повеќе.

Казино Juicy Stakes во Јапонија Играчите во Јапонија можат да пристапат до казиното Juicy Stakes и да уживаат во различни игри и промоции. Казиното нуди безбедно и сигурно искуство со игри, а играчите можат да ги искористат предностите од различни бонуси и промоции што се нудат. Јапонските играчи исто така можат да користат локални начини на плаќање за да вршат депозити и повлекувања.

Juicy Stakes казино Германија Играчите во Германија можат да пристапат до казиното Juicy Stakes и да уживаат во различни игри и промоции. Казиното е лиценцирано од Органот за игри на среќа на Малта и нуди безбедно и безбедно искуство со игри. Германските играчи можат да ги искористат и различните понудени бонуси и промоции, вклучувајќи бонуси за депозит, бесплатни вртења и многу повеќе.

Juicy Stakes казино Италија Играчите во Италија можат да пристапат во казиното Juicy Stakes и да уживаат во различни игри и промоции. Казиното е лиценцирано од Органот за игри на среќа на Малта и нуди безбедно и безбедно искуство со игри. Италијанските играчи исто така можат да ги искористат предностите на различните бонуси и промоции што се нудат, вклучувајќи бонуси за депозит, бесплатни вртења и многу повеќе.

Juicy Stakes казино Франција Играчите во Франција можат да пристапат до казиното Juicy Stakes и да уживаат во различни игри и промоции. Казиното е лиценцирано од Органот за игри на среќа на Малта и нуди безбедно и безбедно искуство со игри. Француските играчи исто така можат да ги искористат предностите на различните бонуси и промоции што се нудат, вклучувајќи бонуси за депозит, бесплатни вртења и многу повеќе.

Казино Juicy Stakes во Канада Играчите во Канада можат да пристапат до казиното Juicy Stakes и да уживаат во различни игри и промоции. Казиното е лиценцирано од Органот за игри на среќа на Малта и нуди безбедно и безбедно искуство со игри. Канадските играчи исто така можат да ги искористат предностите на различните бонуси и промоции што се нудат, вклучувајќи бонуси за депозит, бесплатни вртења и многу повеќе.

Казино Juicy Stakes во Шпанија Играчите во Шпанија можат да пристапат до казиното Juicy Stakes и да уживаат во различни игри и промоции. Казиното е лиценцирано од Органот за игри на среќа на Малта и нуди безбедно и безбедно искуство со игри. Шпанските играчи исто така можат да ги искористат предностите на различните бонуси и промоции што се нудат, вклучувајќи бонуси за депозит, бесплатни вртења и многу повеќе.

Казино Juicy Stakes Јужна Кореја Играчите во Јужна Кореја можат да пристапат до казиното Juicy Stakes и да уживаат во различни игри и промоции. Казиното нуди безбедно и сигурно искуство со игри, а играчите можат да ги искористат предностите од различни бонуси и промоции што се нудат. Јужнокорејските играчи можат да користат и локални начини на плаќање за да вршат депозити и повлекувања.

Казино Juicy Stakes Австралија Играчите во Австралија можат да пристапат до казиното Juicy Stakes и да уживаат во различни игри и промоции. Казиното е лиценцирано од Органот за игри на среќа на Малта и нуди безбедно и безбедно искуство со игри. Австралиските играчи исто така можат да ги искористат предностите на различните бонуси и промоции што се нудат, вклучувајќи бонуси за депозит, бесплатни вртења и многу повеќе.

Казино Juicy Stakes Холандија Играчите во Холандија можат да пристапат до казиното Juicy Stakes и да уживаат во различни игри и промоции. Казиното е лиценцирано од Органот за игри на среќа на Малта и нуди безбедно и безбедно искуство со игри. Холандските играчи исто така можат да ги искористат предностите на различните бонуси и промоции што се нудат, вклучувајќи бонуси за депозит, бесплатни вртења и многу повеќе.

Казино Juicy Stakes во Шведска Играчите во Шведска можат да пристапат до казиното Juicy Stakes и да уживаат во различни игри и промоции. Казиното е лиценцирано од Органот за игри на среќа на Малта и нуди безбедно и безбедно искуство со игри. Шведските играчи исто така можат да ги искористат предностите на различните бонуси и промоции што се нудат, вклучувајќи бонуси за депозит, бесплатни вртења и многу повеќе.

Казино Juicy Stakes Норвешка Играчите во Норвешка можат да пристапат до казиното Juicy Stakes и да уживаат во различни игри и промоции. Казиното е лиценцирано од Органот за игри на среќа на Малта и нуди безбедно и безбедно искуство со игри. Норвешките играчи исто така можат да ги искористат предностите на различните бонуси и промоции што се нудат, вклучувајќи бонуси за депозит, бесплатни вртења и многу повеќе.

Juicy Stakes казино Данска Играчите во Данска можат да пристапат до казиното Juicy Stakes и да уживаат во различни игри и промоции. Казиното е лиценцирано од Органот за игри на среќа на Малта и нуди безбедно и безбедно искуство со игри. Данските играчи исто така можат да ги искористат предностите на различните бонуси и промоции што се нудат, вклучувајќи бонуси за депозит, бесплатни вртења и многу повеќе.

Казино Juicy Stakes во Швајцарија Играчите во Швајцарија можат да пристапат до казиното Juicy Stakes и да уживаат во различни игри и промоции. Казиното е лиценцирано од Органот за игри на среќа на Малта и нуди безбедно и безбедно искуство со игри. Швајцарските играчи исто така можат да ги искористат предностите на различните бонуси и промоции што се нудат, вклучувајќи бонуси за депозит, бесплатни вртења и многу повеќе.

Казино Juicy Stakes Финска Играчите во Финска можат да пристапат до казиното Juicy Stakes и да уживаат во различни игри и промоции. Казиното е лиценцирано од Органот за игри на среќа на Малта и нуди безбедно и безбедно искуство со игри. Финските играчи исто така можат да ги искористат предностите на различните бонуси и промоции што се нудат, вклучувајќи бонуси за депозит, бесплатни вртења и многу повеќе.

Казино Juicy Stakes во Австрија Играчите во Австрија можат да пристапат до казиното Juicy Stakes и да уживаат во различни игри и промоции. Казиното е лиценцирано од Органот за игри на среќа на Малта и нуди безбедно и безбедно искуство со игри. Австриските играчи исто така можат да ги искористат предностите на различните бонуси и промоции што се нудат, вклучувајќи бонуси за депозит, бесплатни вртења и многу повеќе.

Juicy Stakes казино Ирска Играчите во Ирска можат да пристапат до казиното Juicy Stakes и да уживаат во различни игри и промоции. Казиното е лиценцирано од Органот за игри на среќа на Малта и нуди безбедно и безбедно искуство со игри. Ирските играчи исто така можат да ги искористат предностите на различните бонуси и промоции што се нудат, вклучувајќи бонуси за депозит, бесплатни вртења и многу повеќе.

Казино Juicy Stakes Белгија Играчите во Белгија можат да пристапат до казиното Juicy Stakes и да уживаат во различни игри и промоции. Казиното е лиценцирано од Органот за игри на среќа на Малта и нуди безбедно и безбедно искуство со игри. Белгиските играчи исто така можат да ги искористат предностите на различните бонуси и промоции што се нудат, вклучувајќи бонуси за депозит, бесплатни вртења и многу повеќе.

Juicy Stakes казино Полска Играчите во Полска можат да пристапат до казиното Juicy Stakes и да уживаат во различни игри и промоции. Казиното е лиценцирано од Органот за игри на среќа на Малта и нуди безбедно и безбедно искуство со игри. Полските играчи исто така можат да ги искористат предностите на различните бонуси и промоции што се нудат, вклучувајќи бонуси за депозит, бесплатни вртења и многу повеќе.

Казино Juicy Stakes во Сингапур Играчите во Сингапур можат да пристапат до казиното Juicy Stakes и да уживаат во различни игри и промоции. Казиното нуди безбедно и сигурно искуство со игри, а играчите можат да ги искористат предностите од различни бонуси и промоции што се нудат. Сингапурските играчи исто така можат да користат локални начини на плаќање за да направат депозити и повлекувања.

Казино Juicy Stakes Португалија Играчите во Португалија можат да пристапат до казиното Juicy Stakes и да уживаат во различни игри и промоции. Казиното е лиценцирано од Органот за игри на среќа на Малта и нуди безбедно и безбедно искуство со игри. Португалските играчи исто така можат да ги искористат предностите на различните бонуси и промоции што се нудат, вклучувајќи бонуси за депозит, бесплатни вртења и многу повеќе.

Казино Juicy Stakes Нов Зеланд Играчите во Нов Зеланд можат да пристапат до казиното Juicy Stakes и да уживаат во различни игри и промоции. Казиното е лиценцирано од Органот за игри на среќа на Малта и нуди безбедно и безбедно искуство со игри. Играчите на Нов Зеланд исто така можат да ги искористат предностите на различните бонуси и промоции што се нудат, вклучувајќи бонуси за депозит, бесплатни вртења и многу повеќе.

Казино Juicy Stakes Мексико Играчите во Мексико можат да пристапат до казиното Juicy Stakes и да уживаат во различни игри и промоции. Казиното е лиценцирано од Органот за игри на среќа на Малта и нуди безбедно и безбедно искуство со игри. Мексиканските играчи исто така можат да ги искористат предностите на различните бонуси и промоции што се нудат, вклучувајќи бонуси за депозит, бесплатни вртења и многу повеќе.

Казино Juicy Stakes Бразил Играчите во Бразил можат да пристапат до казиното Juicy Stakes и да уживаат во различни игри и промоции. Казиното е лиценцирано од Органот за игри на среќа на Малта и нуди безбедно и безбедно искуство со игри. Бразилските играчи исто така можат да ги искористат предностите на различните бонуси и промоции што се нудат, вклучувајќи бонуси за депозит, бесплатни вртења и многу повеќе.

Juicy Stakes казино Грција Играчите во Грција можат да пристапат до казиното Juicy Stakes и да уживаат во различни игри и промоции. Казиното е лиценцирано од Органот за игри на среќа на Малта и нуди безбедно и безбедно искуство со игри. Грчките играчи исто така можат да ги искористат предностите на различните бонуси и промоции што се нудат, вклучувајќи бонуси за депозит, бесплатни вртења и многу повеќе.

Казино Juicy Stakes Чешка Играчите во Чешката Република можат да пристапат до казиното Juicy Stakes и да уживаат во различни игри и промоции. Казиното е лиценцирано од Органот за игри на среќа на Малта и нуди безбедно и безбедно искуство со игри. Чешките играчи исто така можат да ги искористат предностите на различните бонуси и промоции што се нудат, вклучувајќи бонуси за депозит, бесплатни вртења и многу повеќе.

Слики од екранот на страницата за казино Juicy Stake

Преглед на онлајн видео за казино Juicy Stake

[fvplayer id=”8″]

ДОБРОДОЈДОВТЕ БОНУС

25 слободни врти

*Само нови играчи

Игра сега

*Само нови играчи

10.0
Доверба и правичност
9.0
Игри и софтвер
9.0
Бонуси и промоции
10.0
поддршка на корисниците на
9.5 Одговорна Рејтинг
Сочни влогови
9.5/10