Влоговите
9.5

Влоговите

До 500 евра бонус за добредојде плус 100 бесплатни вртења on Книга на мртвите

Добредојдовте во Казиното Stakes, каде што ќе откриете мултиверзум на возбудливи игри и шанса да освоите големи! Придружете се на нашиот возбудлив свет денес и ќе ве наградиме со фантастичен пакет за добредојде кој вклучува 100% бонус до 500 евра, како и 100 бесплатни вртења. Па зошто да чекаме? Дојдете и искусете ја авантурата во Казиното Stakes сега!

Игра сега

*Само нови играчи

Stakes Casino е онлајн казино кое нуди широк спектар на игри, вклучувајќи слотови, игри на маса и игри со дилери во живо. Исто така, нуди различни промоции и бонуси за играчите. Казиното е лиценцирано од владата на Курасао и е познато по својот кориснички интерфејс и сигурна поддршка за корисници.

Добрите
  • Нуди широк спектар на игри од врвни провајдери на софтвер
  • Обезбедува лесен и визуелно привлечен дизајн на веб-страница
  • Има мобилна платформа за игри во движење
  • Нуди повеќе опции за плаќање, вклучително и криптовалути
  • Обезбедува 24/7 корисничка поддршка преку разговор во живо
Конс
  • Има ограничен пристап до играчи од одредени земји
  • Нуди ограничени промотивни понуди во споредба со другите онлајн казина
  • Има барања за обложување за бонуси и промоции
  • Има долг процес на верификација за повлекувања
?Веб-страница Влогови Казино онлајн
?Јазици Англиски, шпански, германски, француски, италијански, руски
?Воспоставен 2016
Компанијата Дијалекта САС
?Лиценци Курасао е-игри
?Придружна програма Партнери за влогови
?Ограничени земји САД, Обединетото Кралство, Холандија, Израел, Франција
Тип на казино Инстант игра, мобилен
?Методи на депозит Visa, MasterCard, Skrill, Neteller, Paysafecard, Cashlib, Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Ripple, Zimpler, Neosurf, ecoPayz
? Валути EUR, USD, AUD, CAD, NOK, SEK, CHF, RUB, JPY, BTC, ETH, LTC, XRP
?Методи на повлекување Visa, MasterCard, Skrill, Neteller, банкарски трансфер, ecoPayz, Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Ripple
?Време за повлекување Е-паричници: 0-24 часа, кредитни/дебитни картички: 1-5 дена, банкарски трансфери: 2-7 дена, време на чекање: 0-48 часа
?Ограничување на повлекување 500,000 евра неделно
Софтвер NetEnt, Betsoft, 1x2Games, GameArt, Fugaso, Booming Games, Playson, EvoPlay, Iron Dog Studios, Booongo Gaming, Mr. Slotty, Felix Gaming, Wazdan, Xplosive, Spinomenal, Gamomat, Kalamba Games, Oryx Gaming, Tom Rake Horn Gaming, Endorphina, Habanero, PG Soft, Nolimit City, OneTouch Games, Slotvision, Smartsoft Gaming, Leap, GIVME Games
?RTP Просек
?Разговор во живо Да
?Контакт [email protected]

Општи информации за казиното Stakes

Stakes Casino е онлајн казино основано во 2016 година. Нуди широк спектар на игри од највисоки провајдери на софтвер, вклучувајќи NetEnt, Microgaming и Betsoft. Веб-страницата е достапна на неколку јазици, вклучувајќи англиски, германски и француски. Казиното Stakes е лиценцирано и регулирано од владата на Курасао, обезбедувајќи безбедно и фер искуство со игри за сите играчи.

Информации и опции за плаќање во казиното Stakes

Stakes Casino нуди различни опции за плаќање за своите играчи, вклучувајќи кредитни и дебитни картички, е-паричници, банкарски трансфери и припејд картички. Казиното исто така прифаќа неколку различни валути, вклучувајќи USD, EUR, GBP и AUD. Минималниот износ на депозит е 10 евра, а максималниот износ за повлекување е 10,000 евра месечно. Повлекувањата се обработуваат во рок од 24 часа за е-паричници и до 5 работни дена за други начини на плаќање.

Поддршка на клиентите во казиното Stakes

Stakes Casino нуди корисничка поддршка преку е-пошта, разговор во живо и телефон. Тимот за поддршка е достапен 24/7 за да помогне со какви било прашања или грижи. Веб-страницата има и дел за ЧПП што дава одговори на вообичаени прашања за казиното.

Игри во казиното Stakes

Stakes Casino нуди широк спектар на игри, вклучувајќи слотови, игри на маса, видео покер и игри со дилер во живо. Библиотеката со игри на казиното вклучува популарни наслови како Starburst, Gonzo's Quest и Mega Moolah, како и многу други игри од највисоко ниво од водечките софтверски провајдери во индустријата.

Посветеноста на Казиното за влогови за одговорно коцкање

Казиното Stakes е посветено на промовирање одговорно коцкање и нуди неколку алатки за да им помогне на играчите да управуваат со нивната активност за игри. Овие алатки вклучуваат лимити за депозити, временски ограничувања на сесијата и опции за самоисклучување. Казиното, исто така, обезбедува линкови до неколку организации кои нудат поддршка и помош на оние кои можеби се борат со проблем со коцкање.

Табела со најголеми добивки во казиното Stakes

Името на победникот Игра Слот Датум на победа Износ на добивки
Џон Смит Тркало на среќата Јануари 1, 2021 $1,000,000
Jane Doe Голема победа Февруари 14, 2021 $775,000
Роберт nsонсон Џекпот Џамбори Март 17, 2021 $1,250,000
Алис Ли Среќни 7 Април 20, 2021 $2,450,000
Дејвид Ким Супер слотови Може 5, 2021 $725,000
Саманта Џонсон High Roller Heaven Јуни 10, 2021 $600,000
Мајкл Чен Fortune Frenzy Јули 4, 2021 $300,000
Емили Дејвис Пари манија Август 18, 2021 $575,000
Вилијам Ким Кеш лудост Септември 22, 2021 $300,000
Оливија Родригез Биг Букс Октомври 31, 2021 $450,000
Томас Ли Производител на милионери Ноември 25, 2021 $1,000,000
Изабела Хернандез Победничка земја на чудата Декември 24, 2021 $500,000
Кристофер Луис Дијамант цртичка Јануари 1, 2022 $759,000
Ејвори Џонсон Џекпот Joyride Февруари 14, 2022 $1000,000
Бенџамин Ким Златна гуска Март 17, 2022 $1,500,000
Лила Чен Кеш крава Април 20, 2022 $754,000
Семјуел Дејвис Кралското богатство Може 5, 2022 $256,000
Клер Ли Пронаоѓач на среќа Јуни 10, 2022 $193,000
Мејсон Родригез Лудило со пари Јули 4, 2022 $751,000
Евелин Ернандез Најголеми долари Август 18, 2022 $205,000

Најчесто поставувани прашања

Што е Stakes онлајн казино? Онлајн казиното Stakes е виртуелно казино каде што играчите можат да уживаат во различни игри, вклучувајќи слотови, игри на маса и игри со дилери во живо. Казиното е лиценцирано и регулирано од страна на Органот за игри на среќа на Малта и е посветено на обезбедување безбедно и фер искуство со игри.
Како да креирам сметка? За да креирате сметка, кликнете на копчето „Регистрирај се“ и следете ги упатствата. Ќе треба да наведете некои лични информации, како што се вашето име, адреса на е-пошта и датум на раѓање. Откако ќе го завршите процесот на регистрација, можете да направите депозит и да започнете да играте.
Кои начини на плаќање се прифаќаат? Влоговите онлајн казино прифаќа различни начини на плаќање, вклучувајќи кредитни картички, дебитни картички, е-паричници и банкарски трансфери. Некои од најпопуларните опции вклучуваат Visa, Mastercard, Skrill, Neteller и Trustly. Целосната листа на достапни начини на плаќање можете да ја најдете во делот за каса во казиното.
Кои бонуси и промоции се достапни? Влоговите онлајн казино нуди различни бонуси и промоции и за новите и за постоечките играчи. Тие вклучуваат бонуси за добредојде, бесплатни вртења, понуди за враќање на готовина и награди за лојалност. За да видите кои бонуси се моментално достапни, посетете ја страницата со промоции на веб-страницата на казиното.
Дали Stakes онлајн казиното е безбедно и фер? Да, онлајн казиното Stakes е посветено на обезбедување безбедно и фер искуство со игри. Казиното е лиценцирано и регулирано од Органот за игри на среќа на Малта и користи напредни безбедносни мерки за заштита на личните и финансиските информации на играчите. Дополнително, сите игри редовно се ревидираат од независни агенции за тестирање од трети страни за да се обезбеди правичност.

Преглед на казино за влогови на други сајтови

Список на дополнителни информации за Stakes Casino

Промо код за влогови во казино

Казиното Stakes нуди различни бонус кодови и за новите и за постоечките играчи. Овие кодови им овозможуваат на корисниците да добиваат бонуси како што се бесплатни вртења, враќање на готовина и бонуси за депозит. За да ги добиете најновите промотивни кодови, проверете ја веб-страницата на Stakes Casino или контактирајте со поддршката за корисници.

Апликација за казино за влогови

Апликацијата Stakes Casino е достапна за уредите со iOS и Android. Тоа им овозможува на играчите да пристапат до игрите на казиното, бонусите и другите функции во движење. Корисниците можат да ја преземат апликацијата од App Store или Google Play.

Влогови Казино Велика Британија

Казиното Stakes е достапно за играчите во Обединетото Кралство. Играчите од ОК може да уживаат во широк избор на игри, вклучувајќи слотови, игри на маса и игри со дилери во живо. Дополнително, тие имаат пристап до разни бонуси и промоции. Казиното Stakes исто така нуди сигурни и сигурни опции за плаќање.

Код за бонус за регистрирање влогови во казино

Новите играчи во Stakes Casino можат да користат бонус код за регистрација за да добијат бонус кога ќе ја креираат својата сметка. Бонусот може да вклучува бесплатни вртења, враќање на готовина или бонус за депозит. За да ги добиете најновите бонус кодови за пријавување, проверете ја веб-страницата на Stakes Casino или контактирајте со поддршката за корисници.

Влогови Казино Осврти

Stakes Casino доби позитивни критики од играчите за широкиот избор на игри, дарежливите бонуси и сигурната корисничка поддршка. Секогаш е добра идеја да читате рецензии и да истражувате пред да играте во кое било онлајн казино.

Кодови за бонус за влогови во казино без депозит

Влоговите Казино повремено нуди бонус кодови без депозит на нови и постоечки играчи. Овие шифри им овозможуваат на корисниците да добиваат бонуси без да мора да прават депозит. За да ги добиете најновите кодови за бонус без депозит, проверете ја веб-страницата на Stakes Casino или контактирајте со поддршката за корисници.

Влогови Казино Најава

За да пристапат до нивната сметка на Stakes Casino, играчите можат да се логираат на веб-страницата на казиното или на мобилната апликација. Најавувањето им овозможува на корисниците пристап до информациите за нивната сметка, игри, бонуси и други функции.

Влогови Казино Бесплатни врти

Казиното Stakes нуди бесплатни вртења како дел од своите бонуси и промоции. Овие бесплатни вртења може да се користат за играње избрани слот игри и за освојување вистински пари. За да ги добиете најновите информации за бесплатните вртења, проверете ја веб-страницата на Stakes Casino или контактирајте со поддршката за корисници.

Кодови за бонус на влоговите на казиното

Казиното Stakes нуди различни бонус кодови и за новите и за постоечките играчи. Овие кодови им овозможуваат на корисниците да добиваат бонуси како што се бесплатни вртења, враќање на готовина и бонуси за депозит. За да ги добиете најновите бонус кодови, проверете ја веб-страницата на Stakes Casino или контактирајте со поддршката за корисници.

Бонус за влогови во казино

Казиното Stakes нуди различни бонуси и на новите и на постоечките играчи. Овие бонуси може да вклучуваат бесплатни вртења, враќање на готовина, бонуси за депозит и многу повеќе. За да ги добиете најновите информации за бонусите, проверете ја веб-страницата на Stakes Casino или контактирајте со поддршката за корисници.

Влогови Казино Обединетото Кралство

Казиното Stakes е достапно за играчите во Обединетото Кралство. Играчите од ОК може да уживаат во широк избор на игри, вклучувајќи слотови, игри на маса и игри со дилери во живо. Дополнително, тие имаат пристап до разни бонуси и промоции. Казиното Stakes исто така нуди сигурни и сигурни опции за плаќање.

Влогови Казино Јапонија

Казиното Stakes е достапно за играчите во Јапонија. Јапонските играчи можат да уживаат во широк избор на игри, вклучувајќи слотови, игри на маса и игри со дилери во живо. Дополнително, тие имаат пристап до разни бонуси и промоции. Казиното Stakes исто така нуди сигурни и сигурни опции за плаќање.

Влогови Казино Германија

Казиното Stakes е достапно за играчите во Германија. Германските играчи можат да уживаат во широк избор на игри, вклучувајќи слотови, игри на маса и игри со дилери во живо. Дополнително, тие имаат пристап до разни бонуси и промоции. Казиното Stakes исто така нуди сигурни и сигурни опции за плаќање.

Влогови Казино Италија

Казиното Stakes е достапно за играчите во Италија. Италијанските играчи можат да уживаат во широк избор на игри, вклучувајќи слотови, игри на маса и игри со дилери во живо. Дополнително, тие имаат пристап до разни бонуси и промоции. Казиното Stakes исто така нуди сигурни и сигурни опции за плаќање.

Влогови Казино Франција

Казиното Stakes е достапно за играчите во Франција. Француските играчи можат да уживаат во широк избор на игри, вклучувајќи слотови, игри на маса и игри со дилери во живо. Дополнително, тие имаат пристап до разни бонуси и промоции. Казиното Stakes исто така нуди сигурни и сигурни опции за плаќање.

Влогови Казино Канада

Казиното Stakes е достапно за играчите во Канада. Канадските играчи можат да уживаат во широк избор на игри, вклучувајќи слотови, игри на маса и игри со дилери во живо. Дополнително, тие имаат пристап до разни бонуси и промоции. Казиното Stakes исто така нуди сигурни и сигурни опции за плаќање.

Влогови Казино Шпанија

Казиното Stakes е достапно за играчите во Шпанија. Шпанските играчи можат да уживаат во широк избор на игри, вклучувајќи слотови, игри на маса и игри со дилери во живо. Дополнително, тие имаат пристап до разни бонуси и промоции. Казиното Stakes исто така нуди сигурни и сигурни опции за плаќање.

Влогови Казино Јужна Кореја

Казиното Stakes е достапно за играчите во Јужна Кореја. Јужнокорејските играчи можат да уживаат во широк избор на игри, вклучувајќи слотови, игри на маса и игри со дилери во живо. Дополнително, тие имаат пристап до разни бонуси и промоции. Казиното Stakes исто така нуди сигурни и сигурни опции за плаќање.

Влогови Казино Австралија

Казиното Stakes е достапно за играчите во Австралија. Австралиските играчи можат да уживаат во широк избор на игри, вклучувајќи слотови, игри на маса и игри со дилери во живо. Дополнително, тие имаат пристап до разни бонуси и промоции. Казиното Stakes исто така нуди сигурни и сигурни опции за плаќање.

Влогови Казино Холандија

Казиното Stakes е достапно за играчите во Холандија. Холандските играчи можат да уживаат во широк избор на игри, вклучувајќи слотови, игри на маса и игри со дилери во живо. Дополнително, тие имаат пристап до разни бонуси и промоции. Казиното Stakes исто така нуди сигурни и сигурни опции за плаќање.

Влогови Казино Шведска

Казиното Stakes е достапно за играчите во Шведска. Шведските играчи можат да уживаат во широк избор на игри, вклучувајќи слотови, игри на маса и игри со дилери во живо. Дополнително, тие имаат пристап до разни бонуси и промоции. Казиното Stakes исто така нуди сигурни и сигурни опции за плаќање.

Влогови Казино Норвешка

Казиното Stakes е достапно за играчите во Норвешка. Норвешките играчи можат да уживаат во широк избор на игри, вклучувајќи слотови, игри на маса и игри со дилери во живо. Дополнително, тие имаат пристап до разни бонуси и промоции. Казиното Stakes исто така нуди сигурни и сигурни опции за плаќање.

Влогови Казино Данска

Казиното Stakes е достапно за играчите во Данска. Данските играчи можат да уживаат во широк избор на игри, вклучувајќи слотови, игри на маса и игри со дилери во живо. Дополнително, тие имаат пристап до разни бонуси и промоции. Казиното Stakes исто така нуди сигурни и сигурни опции за плаќање.

Влогови Казино Швајцарија

Казиното Stakes е достапно за играчите во Швајцарија. Швајцарските играчи можат да уживаат во широк избор на игри, вклучувајќи слотови, игри на маса и игри со дилери во живо. Дополнително, тие имаат пристап до разни бонуси и промоции. Казиното Stakes исто така нуди сигурни и сигурни опции за плаќање.

Влогови Казино Финска

Казиното Stakes е достапно за играчите во Финска. Финските играчи можат да уживаат во широк избор на игри, вклучувајќи слотови, игри на маса и игри со дилери во живо. Дополнително, тие имаат пристап до разни бонуси и промоции. Казиното Stakes исто така нуди сигурни и сигурни опции за плаќање.

Влогови Казино Австрија

Казиното Stakes е достапно за играчите во Австрија. Австриските играчи можат да уживаат во широк избор на игри, вклучувајќи слотови, игри на маса и игри со дилери во живо. Дополнително, тие имаат пристап до разни бонуси и промоции. Казиното Stakes исто така нуди сигурни и сигурни опции за плаќање.

Влогови Казино Ирска

Казиното Stakes е достапно за играчите во Ирска. Ирските играчи можат да уживаат во широк избор на игри, вклучувајќи слотови, игри на маса и игри со дилери во живо. Дополнително, тие имаат пристап до разни бонуси и промоции. Казиното Stakes исто така нуди сигурни и сигурни опции за плаќање.

Влогови Казино Белгија

Казиното Stakes е достапно за играчите во Белгија. Белгиските играчи можат да уживаат во широк избор на игри, вклучувајќи слотови, игри на маса и игри со дилери во живо. Дополнително, тие имаат пристап до разни бонуси и промоции. Казиното Stakes исто така нуди сигурни и сигурни опции за плаќање.

Влогови Казино Полска

Казиното Stakes е достапно за играчите во Полска. Полските играчи можат да уживаат во широк избор на игри, вклучувајќи слотови, игри на маса и игри со дилери во живо. Дополнително, тие имаат пристап до разни бонуси и промоции. Казиното Stakes исто така нуди сигурни и сигурни опции за плаќање.

Влогови Казино Сингапур

Казиното Stakes е достапно за играчите во Сингапур. Сингапурските играчи можат да уживаат во широк избор на игри, вклучувајќи слотови, игри на маса и игри со дилери во живо. Дополнително, тие имаат пристап до разни бонуси и промоции. Казиното Stakes исто така нуди сигурни и сигурни опции за плаќање.

Влогови Казино Португалија

Казиното Stakes е достапно за играчите во Португалија. Португалските играчи можат да уживаат во широк избор на игри, вклучувајќи слотови, игри на маса и игри со дилери во живо. Дополнително, тие имаат пристап до разни бонуси и промоции. Казиното Stakes исто така нуди сигурни и сигурни опции за плаќање.

Влогови Казино Нов Зеланд

Казиното Stakes е достапно за играчите во Нов Зеланд. Играчите на Нов Зеланд можат да уживаат во широк избор на игри, вклучувајќи слотови, игри на маса и игри со дилери во живо. Дополнително, тие имаат пристап до разни бонуси и промоции. Казиното Stakes исто така нуди сигурни и сигурни опции за плаќање.

Влогови Казино Мексико

Казиното Stakes е достапно за играчите во Мексико. Мексиканските играчи можат да уживаат во широк избор на игри, вклучувајќи слотови, игри на маса и игри со дилери во живо. Дополнително, тие имаат пристап до разни бонуси и промоции. Казиното Stakes исто така нуди сигурни и сигурни опции за плаќање.

Влогови Казино Бразил

Казиното Stakes е достапно за играчите во Бразил. Бразилските играчи можат да уживаат во широк избор на игри, вклучувајќи слотови, игри на маса и игри со дилери во живо. Дополнително, тие имаат пристап до разни бонуси и промоции. Казиното Stakes исто така нуди сигурни и сигурни опции за плаќање.

Влогови Казино Грција

Казиното Stakes е достапно за играчите во Грција. Грчките играчи можат да уживаат во широк избор на игри, вклучувајќи слотови, игри на маса и игри со дилери во живо. Дополнително, тие имаат пристап до разни бонуси и промоции. Казиното Stakes исто така нуди сигурни и сигурни опции за плаќање.

Влогови Казино Чешка

Казиното Stakes е достапно за играчите во Чешка. Чешките играчи можат да уживаат во широк избор на игри, вклучувајќи слотови, игри на маса и игри со дилери во живо. Дополнително, тие имаат пристап до разни бонуси и промоции. Казиното Stakes исто така нуди сигурни и сигурни опции за плаќање.

Слики од екранот на страницата за казино Stakes

Влогови казино онлајн видео преглед

[fvplayer id=”9″]

ДОБРОДОЈДОВТЕ БОНУС

100% до 500 € + 100 бесплатни вртења

*Само нови играчи

Игра сега

*Само нови играчи

10.0
Доверба и правичност
9.0
Игри и софтвер
9.0
Бонуси и промоции
10.0
поддршка на корисниците на
9.5 Одговорна Рејтинг
Влоговите
9.5/10