ОТКРИЕТЕ ЈА ВИСТИНАТА ДОБИЈТЕ БОНУС од 200 УСД + 100 БЕСПЛАТНИ СПИНОВИ

Достапно за нови играчи. Депонирајте го максимумот од $200 и ние ќе го удвоиме, давајќи ви 400 $ за играње во бонус слотови.
*Достапно за нови играчи.
Stakezon нуди возбудлив бонус пакет за добредојде на сите нови клиенти. Направете го вашиот прв депозит и добијте до 200 долари во бонус пари, плус дополнителни 100 бесплатни вртења на слот-играта Madame Destiny. Ова е фантастична можност да го зголемите вашето искуство со игри и да ги зголемите вашите шанси за голема победа.

Stakezon нуди возбудлив бонус пакет за добредојде на сите нови клиенти. Направете го вашиот прв депозит и добијте до 200 долари во бонус пари, плус дополнителни 100 бесплатни вртења на слот-играта Madame Destiny. Ова е фантастична можност да го зголемите вашето искуство со игри и да ги зголемите вашите шанси за голема победа.

Еве колку е лесно да се користи вашата понуда за добредојде:

  1. Најавете се или креирајте бесплатна сметка, доколку сè уште не ја поседувате.
  2. Претплатете се на понудите за е-пошта за време на регистрацијата или под вашата сметка.
  3. Продолжете на страницата Депозит и изберете ја оваа бонус понуда во списокот со достапни понуди.
  4. Обработете го првиот депозит користејќи која било од нашите сигурни и доверливи опции за плаќање.

Еве како функционира овој бонус пакет:

  • Ако ги депонирате минималните 10 долари, ќе го удвоиме за да имате 20 долари за играње во бонус слотови.
  • Ако депонирате максимум 200 долари, ние исто така ќе го удвоиме за да имате 400 долари за играње во бонус слотови.
  • Во рок од 30 дена, вашиот бонус и депозит мора да се обложуваат вкупно x30 во која било БОНУС ИГРА. Можете да го користите нашиот напреден пронаоѓач на игри за да ги филтрирате бонус игрите.
  • Откако ќе го искористите бонусот, почнете да уживате во вашите бесплатни вртења во Madame Destiny. Секој ден, 5 дена по ред, ќе ви биде достапен ново зголемување од 20 бесплатни вртења. Побарајте ги вашите бесплатни вртења на страницата за бонуси во вашата сметка.
  • Добивките од бесплатните вртења мора да се обложуваат вкупно x50 во која било БОНУС ИГРА во рок од 30 дена по депозитот.