Депонирајте 25 евра и добијте 500 бесплатни вртења

50 слободни вртења Книга на мртвите
*За редовни играчи
*За редовни играчи. Секој петок можете да добиете 50 слободни врти на Книгата на мртвите кога ќе депонирате 25 евра.

Како лојален играч, сакаме да се погрижиме да бидете наградени за вашата континуирана поддршка, па затоа сме возбудени што нудиме специјална промоција секој петок. Кога ќе депонирате 25 евра или повеќе, веднаш ќе добиете 50 бесплатни вртења на популарната игра Book of Dead.

За да се осигураме дека нема да ја пропуштите оваа фантастична понуда, ги наведовме условите и условите подолу:

  1. Слободните вртења може да се користат само во Book of Dead, која е возбудлива игра со антички египетски теми, возбудливи бонус функции и многу шанси за голема победа.
  2. Слободните вртења автоматски ќе се доделуваат штом ќе се најавите, ќе депонирате 25 евра или повеќе и ќе ја отворите играта Книга на мртвите. Слободните вртења ќе се појавуваат само во играта Book of Dead, затоа погрижете се да ја отворите вистинската игра за да ја искористите оваа промоција.
  3. Слободните вртења може да се користат само еднаш, а мора да направите депозит од 25 евра или повеќе за да ги добиете бесплатните вртења. Ова значи дека можете да уживате во играта и потенцијално да победите без да потрошите многу пари.
  4. Во ретки случаи кога слободните вртења не се доделуваат автоматски по внесувањето на кодот, ве молиме контактирајте со нас преку разговор во живо или е-пошта на [email protected]. Нашиот тим за услуги на клиенти со задоволство ќе ви помогне и ќе се погрижи да ја искористите оваа промоција.
  5. Сите добивки што произлегуваат од бесплатните вртења ќе се кредитираат во вашиот вистински паричник за салдо и може да се подигнат. Ова значи дека можете да ги користите вашите добивки за да играте други игри или да ги повлечете на вашата банкарска сметка.
  6. Слободните вртења може да се бараат секој петок од 02:00 часот по средноевропско време до 23:59 часот по средноевропско време. Го задржуваме правото да ги менуваме или отстраниме бонусите во секое време по наша дискреција, затоа погрижете се да ја искористите оваа промоција додека е сè уште достапна.

Овие одредби и услови се дополнуваат и подлежат на нашите Услови за користење и Услови за бонуси, затоа погрижете се да ги прочитате и разберете овие документи пред да учествувате во оваа промоција.

Се надеваме дека ќе уживате во оваа специјална промоција и ви посакуваме многу среќа во вашите авантури во Книгата на мртвите!